100 тис. грн. для медичного обслуговування червоноградців у лікарнях Львова

Дата: 14.07.2017

Депутати Червоноградської ради затвердили міжбюджетні трансферти на 2018 рік . Відтак, вирішили передати міському бюджету м. Львова кошти на здійснення видатків у вигляді міжбюджетних трансфертів на 2018 рік з міського бюджету м.Червонограда на виконання повноважень по наданню медичної допомоги мешканцям м.Червонограда в медичних установах м. Львова в сумі 100 000 гривень. Про це повідомляє кореспондент “Кристинопіль.INFO”.

Водночас народні обранці прийняли  ідентичне рішення, але уже стосовно мешканців Сокальського району. Цим рішенням передбачено надходження коштів до міського бюджету м. Червонограда  від бюджету Сокальського району, згідно укладеної угоди, на лікування мешканців району в медичних установах              м. Червонограда в сумі 1 690 000 гривень.

Як зазначила начальник фінансового управління міської ради Леся Іванівна Сементух, що відповідне рішення про виділення таких коштів уже прийняла Сокальська районна рада. Також уже укладена відповідна угода про надання медичної допомоги мешканцям Сокальського району у медичних закладах Червонограда, зокрема у відділеннях нейрохірургії, офтальмології та гінекології.

Однак, як зауважила Л.І. Сементух немає досягнутої домовленості з Радехівською районною радою, яка відмовляється надавати оплату за медичне обслуговування мешканців Радехівського району у медичних закладах м. Червонограда.

“Ми скерували відповідне звернення до Радехівської райдержадміністрації та районної ради і надіслали підготовлений відповідно проект угоди на суму 373 тис. грн. Проте, 15 червня Радехівська районна рада на сесії прийняла рішення, в якому відмовилась передбачити кошти з районного бюджету на лікування мешканців району в медичних установах охорони здоров’я Львівської області”, – наголосила начальник фінансового управління Л. Сементух.

У свою чергу міський голова Андрій Залівський зауважив: “Ми підготували статистику за 2016 рік та перше півріччя 2017 року про те, скільки угод укладено про медичне обслуговування мешканців Радехівського району у медичних закладах Червонограда. А в нас діє чотири міжрайонні відділення. Ми уже підготували відповідні попереджувальні звернення в Радехівську райдержадміністрацію та районну раду, а також відправили листи до Львівської ОДА та Львівської обласної ради. Якщо не буде відповідної реакції, то будемо звертатися в Прокуратуру, оскільки існує загроза здоров’ю та життю мешканців сусіднього району. А депутати Радехівського району недбало ставляться до своїх мешканців, виборців”.

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.