Дмитро Винничок – почесний громадянин міста Червоноград

Дата: 14.07.2017

Відповідне рішення було прийнято одноголосно, 13 липня, під час сесії міської ради. Відтак, депутати посмертно віддячили невтомному патріоту свого міста та України, режисеру Червоноградського драматичного театру iмені Лесi Українки Винничку Дмитру Павловичу, за його багатолітню самовіддану працю на культурно-просвітницькій ниві, присвоївши йому звання «Почесний громадянин мiста Червонограда». Про це повідомляє кореспондент “Кристинопіль.INFO”.

Як зазначив секретар Червоноградської міської ради Олександр Грасулов, що цього року відбулися урочисті збори депутатів першого демократичного скликання Червоноградської міської ради з нагоди 25-річчя  Всеукраїнського референдуму щодо проголошення незалежності України, на яких було прийнято рішення звернутися до депутатів міської ради сьомого скликання про присвоєння звання «Почесний громадянин мiста Червонограда» Винничку Дмитру Павловичу.

“Мистецьким явищем на теренах Прибужжя ще у 1961 році став самодіяльний колектив Народного дому. Упродовж багатьох десятиліть незмінним творчим керівником театру був Дмитро Винничок, непересічна особистість, патріот, котрий боронив рідну землю в лавах ОУН та УПА, людина активної життєвої позиції, який творчою режисерською роботою наближав незалежність України. Він своїм внеском у театральне та мистецьке життя краю загалом надав внутрішнього імпульсу до започаткування та розвитку національно-патріотичного відродження краю. Дух вольности і прагнення змін відчувалося у кожній театральній постановці, як класики, так і сучасних творів”, – наголосив у своєму виступі секретар Червоноградської міської ради Олександр Грасулов.

Відповідно до рішення, дочка Дмитра Винничка, Оксана Дмитрівна, отримає нагрудний знак «Почесний громадянин міста Червонограда», а Управління праці та соціального захисту Червоноградської міської ради проведе грошову виплату у розмірі  п’ять тисяч гривень.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.