Молоді націоналісти провели антиалкогольні рейди

Дата: 26.07.2017

25 липня за ініціативи депутата Львівської обласної ради свободівця Михайла Нискогуза та Червоноградської ГО “Сокіл” свідома молодь Червонограда провела акцію проти продажу алкоголю неповнолітнім у торговельних точках міста Червонограда. Про це повідомляє кореспондент “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO”.

Під час заходів, спрямованих попередити в майбутньому продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв неповнолітнім, підлітки підходили до продавців, як клієнти з проханням продати їм відповідний товар. Водночас інші учасники акції фіксували цей продаж на камеру. Після чого здійснювали виклик поліції для складання протоколу про вчинення правопорушення працівниками торговельних точок.

Відразу слід зауважити, що на працівників поліції приходилося чекати до години часу. Вони пояснили це малим штатом працівників. а виїжджати на виклики приходиться і в Соснівку та Гірник.

Після прибуття працівників Червоноградського МВ нацполіції було складено чотири протоколи про адміністративні правопорушення. Проте варто зазначити, що працівники, які порушили законодавство, продаючи підліткам алкоголь, знахабніли до такої міри, що зверхньо реагували на приїзд поліції, зачиняючи перед ними віконечка.

“Це не перша такого роду акція в нашому місті. Але, на жаль, підприємці не реагують на правопорушення вчинені ними і не приймають відповідних заходів щодо їх усунення і надалі порушують законодавство України, продаючи алкогольні та слабоалкогольні напої неповнолітнім. Так само вони продають алкоголь  після 22.00 год. І з цим треба боротися”, – наголосив депутат обласної ради Михайло Нискогуз.

“Такі акції покликані убезпечити нашу молодь від пагубного впливу вулиці, – продовжив Михайло Нискогуз, а а власників та продавців торговельних точок застерегти від подальших правопорушень, які сприяють розвитку алкоголізму серед неповнолітніх”.

У свою чергу, депутат Львівської обласної ради, член комісії з питань культури, духовності, охорони здоров’я та молоді, закликає батьків уважніше стежити за дозвіллям своїх дітей, щоб вони краще займалися спортом, який сприяє здоровому способу життя, ніж вживання алкоголю, який знищує людину, як фізично, так і духовно.

“Ми надіємося, що такі заходи привернуть більшу увагу, як представників правоохоронних органів, так і влади, та й взагалі громадськості до такого небезпечного та жахливого явища, як алкоголізм серед неповнолітніх”, – підкреслив Михайло Нискогуз.

У свою чергу учасники акції – члени ГО “Сокіл”, надіються, що і продавці, і власники понесуть покарання і зроблять висновки. Нехай запам’ятають, що це тільки початок, а не одиничний рейд.

Слід зауважити і звернути увагу відповідних контролюючих органів міської ради та правоохоронних органів міста, що слід уже приймати відповідні жорсткі міри до постійних правопорушників, щоб винуваті нарешті відчули присутність в місті поліції та міської влади, які стоять на захисті Закону та правопорядку.

 

 

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.