Працівники Великомостівської районної лікарні просять зупинити тиск головного лікаря

Дата: 14.12.2017

Про те, що медична галузь в Україні перебуває в критичному стані, уже нікому не секрет. Вона потребує негайної та невідкладної реанімації. Скарги простих українців на побори у закладах охорони здоров’я різних рівнів просто невитримують жодної критики. На думку президента Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктора Сердюка, українці змушені масово займатися самостійним лікуванням здоров’я через недоступність якісної медицини та корупції в галузі. Але проблеми в медицині торкаються не тільки пацієнтів, але й медичних працівників, які потерпають від сваволі та вседозволеності керівників медичних закладів. На гарячу лінію до редакції “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO” звернулися медичні працівники Великомостівської районної лікарні, які скаржаться на протиправні дії головного лікаря, який поводить себе нахабно та змушує медпрацівників звільнятися «за власним бажанням». Про це далі в матеріалі.

Як зазначають працівники Великомостівської районної лікарні, головний лікар даного медичного закладу Ігор Дем’янчук звільняє з роботи медперсонал без вагомих на те причин і без жодних на те правових підстав. Тривалий період часу в лікарні не проводилась оплата нічних чергувань, в результаті чого була створена ініціативна група серед працівників, яка і порушила дане питання перед керівництвом лікарні і виклала свої вимоги у відповідній заяві. Після чого розпочався тиск на працівників лікарні, зокрема з кожним працівником проводилась окрема розмова, суть якої зводилась до того, щоб змусити працівника відкликати свій підпис під заявою. Коли такі дії не дали жодного результату, Ігор  Дем’янчук тільки посилив свій тиск на лікарів, після чого багато молодих працівників були змушені звільнитися «за власним бажанням».

Крім цього керівництво лікарні здійснює постійний збір коштів на потреби медзакладу  з працівників та з населення, яке обслуговує ця лікарня, мотивуючи недостатньою кількістю виділених коштів з бюджету і вимушеним кроком для того, щоб не закрилася лікарня у місті Великі Мости.

Як зазначає колектив Великомостівської районної лікарні, вони неодноразово зверталися до головного лікаря Сокальської ЦРЛ Шведа Р.Т., але це жодним чином не вплинуло на ситуацію та дії головного лікаря Дем’янчука І.А.

“Після цього ми  колективно звернулися в обласну профспілку, департамент охорони здоров’я Львівської ОДА, Сокальську районну раду. В ході проведеної перевірки профспілкою були вивчені документи, які дали підстави поставити під сумнів законність дій головного лікаря Великомостівської РЛ. Проте лист з викладенням обставин скеровано в Сокальську ЦРЛ для вирішення даного питання. Однак воно до тепер залишається не вирішеним”, – йдеться у повідомленні колективу Великомостівської районної лікарні.

Після ряду перевірок, як зазначають медпрацівники, на даний момент проводиться оплата нічних чергувань, але головний лікар поводиться і надалі агресивно по відношенню до медичного персоналу лікарні: підвищує голос, зобовязує підписувати, належним чином юридично не підготовані накази, видає накази на оголошення доган, у той час, коли працівник лікарні перебуває у відпустці, згідно заяви, яку  особисто підписав сам Ігор Арсенович, проводить необгрунтовану перевірку медичної документації без присутності лікарів і без відповідного наказу на проведення даної перевірки, вилучає медичну документацію без повернення у відповідній кількості, ініціює неодноразовий збір коштів на потреби закладу у великих сумах.

       “Ситуація в колективі напружена, недоброзичлива, панує страх серед працівників (особливо молодшого медперсоналу) за втрату робочого місця, у звязку з постійними погрозами головного лікаря про звільнення,” – зазначається у зверненні медичних працівників Великомостівської районної лікарні.

Працівники просять провести перевірку дій головного лікаря  Великомостівської районної лікарні  Ігоря  Дем’янчука, для того аби медзаклад зміг знову повноцінно функціонувати.

Кореспондент “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO” спробував взяти коментар та почути думку з цього приводу у самого Ігоря Арсеновича, але він відмовився давати коментар по телефону, запрпонувавши зустрітися. Але, нажаль, зустріч так і не відбулася, оскільки Ігор Арсенович посилається на постійну зайнятість. Головний лікар Великомостівської районної лікарні пообіцяв зателефонувати нашому кореспонденту, але телефон мовчить.

Нагадаємо, що Ігор Дем’янчук був призначений на посаду головного лікаря Великомостівської районної лікарні у вересні 2013 року, в якій 22 роки  пропрацював лікарем-хірургом.

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
631 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.