У Львівській облраді вимагають засудити прокремлівські події 9 травня і негайно розслідувати побиття учасників АТО та інших громадян.

Дата: 11.05.2017

11 травня 2017 року на сесії Львівської обласної ради з ініціятиви фракції ВО “Свобода” депутати прийняли заяву з приводу подій 9 травня в Києві та інших містах України. Як зазначив із трибуни ради голова Міжфракційного об’єднання учасників російсько-української війни, депутат від ВО “Свобода” Михайло Нискогуз, обласна рада повинна категорично засудити прокремлівські акції в українських містах.

“Увесь світ вшановував пам’ять загиблих у Другій світовій війні й тільки в Росії та в деяких містах України влаштували “святкування” псевдоперемоги. Хочу нагадати, що 9 квітня 2015 року набув чинности Закон України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів та заборону їхньої пропаганди”, але чомусь правоохоронці не знають про це, чомусь вони не хочуть затримувати порушників закону, а навпаки ‒ нападають на активістів, ветеранів московсько-української війни, націоналістів.

Сьогодні вкотре переконуємося, що не реалізовується закон про очищення влади (люстрацію). Бо виглядає, що “нова поліція” ‒ це ті ж кадри Захарченка, які били майданівців.

Неприпустимо, щоби на третьому році війни в Україні нашими вулицями ходила мерзота з червоними ганчірками”, ‒ наголосив Михайло Нискогуз.

Депутати ЛОР вимагають від української влади: припинити відзначати 9 травня «День Побєди» на державному рівні, скасувати щорічний вихідний 9 травня, заборонити будь-які масові заходи 9 травня, заборонити в Україні використання символіки тоталітарних режимів, зокрема, «георгіївських стрічок», червоних прапорів, негайно розслідувати побиття учасників АТО та інших громадян.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.