У с. Сприня Самбірського району відзначили 73-тю річницю створення УГВР

Дата: 16.07.2017

16 липня, у неділю, у селі Сприня Самбірського району урочисто відзначили 73-тю річницю створення Української Головної Визвольної ради. У заходах, уже традиційно, взяли участь представники патріотичних громадсько-політичних організацій м. Червонограда на чолі з капеланом Львівського крайового братства вояків УПА священником Михайлом Нискогузом. Про це повідомляє кореспондент “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO.”

 

Розпочався захід урочистою ходою учасників святкувань до пам’ятника засновникам УГВР.

Після поминальної панахиди за борцями за волю України, яку очолив Архиєпископ Дрогобицький і Самбірський УПЦ КП Яків, відбулося покладання квітів до пам’ятника засновниками УГВР. Квіти до пам’ятника покладали: дочка президента УГВР Кирила Осьмака Наталія Осьмак, керівництво Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної ради, депутати Верховної ради України, депутати Львівської обласної ради, керівники Самбірського району, депутати районної ради та представники громадських і політичних організацій Львівщини.

Після чого усі присутні виконали державний гімн України та гімн українських націоналістів і розпочалася концертна програма.

Капелану Львівського крайового братства вояків УПА вкотре не надали слово. Проте на урочистому заході в Сприні – це вперше. Як припускають активні громадські активісти, уже негласно в активну фазу вступає передвиборча кампанія до Верховної ради. Тому організатори  цього заходу, які мабуть уже мають чітко виражено кандидатуру, побоюються допускати до слова людей, які мають протилежну думку з цього приводу.

Адже, як ми уже знаємо, священник Михайло Нискогуз завжди офіційно відзначає тих людей, які активною працею докладаються до пошанування нашої історії та наших героїв, і роблять це не тільки на словах, але і витягують зі своїх кишень конкретні суми грошей для просвітницько-патріотичних  та духовно-культурних заходів.

Як зазначає, капелан Львівського крайового братства воїнів УПА Михайло Нискогуз, депутат Верховної ради України Андрій Лопушанський є тією людиною, яка реальними справами доказала свою любов до Бога і України, побудувавши за свій власний кошт чотири пам’ятники Степану Бандері, організувавши кількаразові поїздки групи дітей зі східних теренів нашої країни у країни Західної Європи, аби вони позбулися зомбування і на власні очі побачили, як живуть люди в Європі. Допомагає у реабілітації поранених воїнів російсько-української війни в санаторіях Трускавця та на базі в Хирові. Забезпечує усі витрати на проведення реабілітації хворих дітей у профілактично-лікувальних санаторіях.  Він є постійним учасником та спонсором багатьох національно-патріотичних заходів, які утверджують український дух та звитягу, збагачують українську духовність та надихають молодих українців жертовною працею служити на славу Божу та України.

 

    Руслан Горячий

 

Коментарі

Наші блоги

На кого працює псевдоопозиція в обласній раді ? "> Віталій Горбатенко Заступник голови ГО "Громада та Ініціатива"
Бюджет розвитку області не виконується! "> Віталій Горбатенко Заступник голови ГО "Громада та Ініціатива"
Хто візьме на себе відповідальність за подальшу долю НРЦ «Світанок»? "> Тарас Стародуб Політолог-міжнародник, голова ГО "Кристинопіль"
Як депутати поділили дорожній фонд області? "> Віталій Горбатенко Заступник голови ГО "Громада та Ініціатива"
«…І мовчки сотня нескорених героїв відходила у чисті небеса…!» "> Тарас Стародуб Політолог-міжнародник, голова ГО "Кристинопіль"

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 18 травня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
Засідання Координаційної ради з питань надання допомоги учасникам АТО за участі представників ...
Дата і час: 16 травняо 15:00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
Запрошуємо Вас на презентацію збірки віршів учнів Червоноградських шкіл – “Присвята Матусі”
Дата і час: 14 травня о 17.00 Місце: Актова зала церви ім. св. Йосафата
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 28 лютого 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Вечір-реквієм пам’яті Крут та Небесної Сотні, за участю школярів ЧЗШ №4.
Дата і час: 16 лютого 15.00 Місце: Народний Дім Червонограда
Відбудеться сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 14 лютого 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 18

Опитування

Яка ж повинна бути назва міста?