Я працювала при чотирьох директорах ринку, але так хамовито себе не поводив ніхто, як Сергій Воєвода, – працівниця

Дата: 06.03.2018

Конфлікт між директором та працівниками КП “Червоноградський ринок” досягнув свого апогею. Нещодавно у соцмережах та ЗМІ директор ринку Сергій Воєвода звинуватив своїх працівників у підпалі його автомобіля. Останні, у свою чергу, звернулися до пана Воєводи дати пояснення щодо такого серйозного звинувачення, яке тягне за собою кримінальну відповідальність. Що з цього вийшло і чим закінчилася розмова між керівником та його працівниками дальше у матеріалі кореспондентів КРИСТИНОПІЛЬ.INFO.

Як розповіла працівниця КП “Червоноградський ринок” Олена Коломацька, вона змушена була звернутися в Червоноградську прокуратуру, Червоноградський відділ нацполіції, Головне управління Держпраці у Львівській області, до міського голови Червонограда А. Залівського, депутатів Львівської обласної ради та депутатів Червоноградської міської ради захистити її від хамської та грубої поведінки директора ринку Сергія Воєводи.

“Я та троє інших працівників ринку 2 березня цього року близько 10.00 год. зайшли до директора в кабінет.

В прцесі розмови директор ринку звинуватив мене та інших працівників ринку в тому, що ми підпалили його автомобіль. Дальше він в грубій формі почав виганяти нас з кабінету. А мені сказав звільнятись з роботи та кинув на стіл чистий аркуш паперу. Те саме просив передати іншим працівникам ринку.

На страшні крики пана Воєводи прибіг його помічник Б. Лопушанський і почав його заспокоювати”, – згадує про деталі розмови Олдена Коломацька.

Зі слів Олени Вікторівни, вона працює на Червоноградському ринку на посаді контролера понад 19 років. Їй довелося працювати під керівництвом чотирьох керівників. На протязі всіх років на роботі виникали різні ситуації, але так зухвало, як Сергій Воєвода, себе не поводив жоден з них.

“Така поведінка не припустима не лиша для директора, вона не відповідає загальноприйнятим правилам поведінки для звичайної людини”, – зазначає О. Коломацька.

Після конфліктної ситуації у працівниці ринку погіршився стан здоров’я, вона втратила свідомість та була госпіталізована в Червоноградську центральну міську лікарню.

Олена Коломацька просить усіх, кому адресувала своє звернення, відреагувати в межах своєї компетенції та притягнути директора КП “Червоноградський ринок” Сергія Воєводу до відповідальності, а правоохоронні органи просить порушити кримінальне провадження та провести відповідне розслідування.

“Прошу Вас усіх звернути увагу на моє звернення, оскільки може дійти до непоправних наслідків в результаті такої поведінки керівника Червоноградського ринку”, – зазначає у своєму зверненні працівниця КП “Червоноградський ринок” Олена Коломацька.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.