1-28 червня на Львівщині триватимуть профілактичні заходи «Пішохід»

Дата: 31.05.2017

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили сьогодні, 31 травня: «З 1 по 28 червня на території Львівщини триватимуть профілактичні заходи під умовною назвою «Пішохід». Основою метою відпрацювання є попередження автопригод за участю та з вини пішоходів, велосипедистів, водіїв мотоциклів та мопедів, погоничів тварин та осіб, які керують гужовим транспортом».

«Правоохоронці зазначають: лише за чотири місяці цього року в області відбулося понад 600 дорожньо-транспортних пригод із постраждалими, у результаті яких загинули 80 людей та ще 778 – отримали травми. Значна частина автопригод – це наїзди на пішоходів, а також ДТП за участю велосипедистів, водіїв мотоциклів та мопедів», – поінформували також у поліції.

«Тож, аби попередити такі випадки, правоохоронці ініціювали проведення додаткових профілактичних заходів серед учасників дорожнього руху. Під час операції «Пішохід» працівники поліції звертатимуть особливу увагу на виявлення порушень Правил дорожнього руху, вчинених пішоходами, велосипедистами, водіями мотоциклів, мопедів, моторолерів, погоничами тварин, а також особами, які керують гужовим транспортом», – зазначили також у поліції.

«Окрім цього, правоохоронці проведуть комплекс заходів з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, зокрема, забезпечуватимуть посилений контроль за дотриманням вимог законодавства під час перевезення організованих груп дітей.  У рамках профілактичних заходів «Пішохід» також заплановано проведення обстежень пішохідних переходів та ділянок поблизу навчальних закладів. У випадку виявлення недоліків працівники поліції скеровуватимуть відповідні приписи власникам вулично-дорожньої мережі та вживатимуть заходів щодо притягнення порушників до відповідальності», – повідомили також сьогодні, 31 травня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.