У Червонограді презентували унікальне видання «Успішні та відомі».

Дата: 22.05.2017

21 травня в Червоноградській центральній бібліотеці відбулась презентація книги “Успішні та відомі”, яку упорядкувала Оксана Подольчак. В книзі розповідається про талановитих червоноградців, яких знають далеко за межами міста. Більше року з великою любов’ю працювала Оксана Степанівна над збором та систематизацією матеріалу до видання, і нарешті бібліографічний покажчик про відомих у світі людей Прибужжя вийшов друком.

Більше року з великою любов’ю працювала Оксана Степанівна над збором та систематизацією матеріалу до видання. Упорядковувала, шукала нових героїв, майже завершала, але невблаганна хвороба обірвала її життєву дорогу. Задум втілили в життя друзі та колеги. Робота Оксани Подольчак не змарнувалась і ми мали змогу презентувати унікальне видання «Успішні та відомі».

З вітальним словом виступили керуючий справами виконкому міської ради Георгій Тимчишин, директор міської друкарні Олександра Червінська та в. о. головного редактора газети «Новини Прибужжя» Свтлана Тверітнєва. Особливою родзинкою свята були музичні номери від червоноградського тріо бандуристок у складі Наталії Зіньків, Наталії Тимосевич, Олени Цар та гостей зі Львова – неймовірно талановитої родини Антонюків – Романа Антонюка – співака, неперевершеного бандуриста, учасника відомого, популярного квартету «Бел-канто», його дружини Христини Антків – викладача Львівського музичного училища по класу фортепіано та їхнього сина Дарія, який минулого року став переможцем Міжнародного скрипкового конкурсу «Таланти Європи».

На святі вітали також і тих, які безпосередньо стали героями цього видання та ті, які йшли з Оксаною Степанівною по життєвій дорозі. Серед них – Володимир В’язівський, Ігор Ляшук, Юлія Бурко, Микола Король, подружжя Уляницьких, Оксана Ясинецька, Оксана Смеречинська, Євген Іванов, Роман Антонюк, які розповіли про свої нові здобутки та плани на майбутнє.

Покажчик видано за сприяння товариства «Надбужанщина» (голова –Володимир В»язівський) та презентовано в центральній бібліотеці завдяки фінансової підтримки – директора “Ринок Майдан», аптеки «Валер’яна», магазину «Фрукти, овочі», магазину «Жасмин» та Роман Бурко (фракція “Українське об’єднання патріотів «Укроп»).
Руслана Федюк.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.