16 юних науковців представляли Сокальщину на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт

Дата: 23.02.2018

У Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. На якому Сокальщину представляли переможці районного етапу. В складній і напруженій інтелектуальній боротьбі здобули перемогу 16 юних науковців району. Про це радіо Сокаль розповіла дирекція Сокальської МАН, передає Голос Сокальщини.

І місце в секції фольклористики виборола Воробей Анастасія, учениця 11 класу Сокальської спеціалізованої ЗШ І-ІІІ ступенів №3. Слухачка МАН захистила науково-дослідницьку роботу на тему: «Коруна» як елемент весільного обряду на Сокальщині ( на основі польових матеріалів)». Наукові керівники – Багрій Мирослава Степанівна та Воробей Світлана Іванівна.

Одразу два ІІ місця здобув слухач секції математики МАН Кулявець Тарас. Він успішно захистив роботу з математики на тему: «Таємниця циклоїди-геометрична модель навколишнього світу»   (науковий керівник Кровіцька Лариса Ярославівна, вчитель математики Сокальської МАН) та дослідження з інформатики на тему: «Розробка електронного журналу для загальноосвітнього навчального закладу (на прикладі Сокальської гімназії імені Олега Романіва) (науковий керівник Олійник Оксана Іванівна, вчитель інформатики Сокальського НВК «ЗШ І ступеня – гімназія імені Олега Романіва).

ІІ місце в секції математики в Пономаренко Вікторії, учениці 11 класу Тема дослідження «Розв’язування задач оптимізації для досягнення бажаного результату в математиці» (науковий керівник – Кровіцька Лариса Ярославівна, вчитель математики Сокальської МАН).

ІІІ місце в секції правознавства виборов Пакулець Ігор,  слухач МАН, учень 11 класу Сокальського НВК «ЗШ І ступеня – гімназія імені Олега Романіва. Тема дослідження «Здійснення особистих майнових прав дитини» (науковий керівник – Мусій Світлана Степанівна, вчитель історії Сокальської МАН).

ІІІ місце в секції психології виборола Семенюк Юлі, слухачка МАН, учениця 11 класу Сокальської спеціалізованої ЗШ І-ІІІ ступенів №3. Тема роботи «Дослідження мобінгу серед підлітків у шкільному середовищі» (науковий керівник – Михайлова Світлана Олексіївна, вчитель психології Сокальської МАН).

ІІІ місце в секції географії та ландшафтознавства отримала Солецька Оксана, учениця 10 класу Двірцівського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО». Тема дослідження «Перспективи розвитку туризму на території новоствореної Великомостівської ОТГ» (науковий керівник – Батюк Надія Василівна, вчитель географії Двірцівського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО».

Педагоги, які прищеплюють навики науково-дослідницької роботи в МАН, щиро вірять в кожну дитину і дуже горді за кожного юного науковця, що гідно представляв Сокальщину на обласному рівні. Зичимо всім вчителям і слухачам Сокальської МАН віри у власні сили, нових здобутків і задоволення від праці. А переможцям обласного етапу Войтович Марії, Воробей Анастасії, Мусій Юлії – успіхів на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в Києві та здійснення всіх задумів і мрій.

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.