28 липня у Червонограді стартує фестиваль документального кіно

Дата: 25.07.2017

Фестиваль проходитиме в межах Ленд-Арт програми кураторської групи “Вітер” в рамках культурно-дослідницького проекту “Сліди міста”, у просторі біля Палацу Потоцьких. Про це повідомляє кореспондент “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO”.

Розпочнуться заходи, 28 липня у п’ятницю 0 18.00 год. в Центральній міській бібліотеці, за адресою вул. Степана Бандери, 11,  лекцією по ленд-арту від художниці Анни Кахіані і художника Єгора Анцигіна (Реєстація за посиланням: http://qoo.by/2lAJ).

29 липня відбудеться фізичне та інформаційне дослідження простору та створення ленд-арт об’єктів біля Палацу Потоцьких та прилеглої до нього території. Розпочнуться заходи 0 11.00 год. і триватимуть до 18.00 год.

30 липня у неділю о 17.00 год. запланована презентація розроблених об’єктів.

Пізніше ми опублікуємо детальну програму кінопоказів трьоденного фестивалю.

Нагадаємо, що Lampa.doc – кінофестиваль просто неба, що сприяє культурній децентралізації та популяризує сучасну українську й польську документалістику по всій Україні. Цього року фестиваль пройде у шести містах: Луцьку, Червонограді, Кропивницькому, Житомирі, Запоріжжі та Умані – з 21 липня до 3 вересня.

Мета та цілі  проекту “Сліди міста” –  розвиток потенціалу локальних спільнот, оновлення зв’язку громади мста з їх оточенням та зріст локальної ідентифікації міста.

Культурно-освітня програма для міста Червоноград передбачає залучення місцевих жителів у дослідження історії і архітектури міста через роботу з архівами, комунікацію і художні практики.
Проект направлений на виявлення потенціалу міста, залучення місцевих жителів до роботи з історією, пам’яттю, природніми і матеріальними ресурсами міста, налагодження мережевих зв’язків з іншими культурними інституціями України і Польщі (у роботі зацікавлений Інститут Адама Міцкевича у м. Варшава), залучення приватного бізнесу, міської адміністрації, владних структур.
Проект включатиме в себе два етапи, і та будуть тривати 7 місяців. Всі етапи передбачають роботу з місцевими спільнотами і місцевими жителями.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.