4.5G-зв’язок з’являється в Червонограді

Дата: 20.07.2018

12 липня діджитал-оператор lifecell оголосив про розширення покриття зв’язком 4.5G у діапазоні 1800 МГц. Жителі 909 населених пунктів по всій території країни вже мають доступ до 4.5G-зв’язку від lifecell. І тепер зв’язок 4.5G від lifecell уже в Червонограді. Про це повідомляє кореспондент КРИСТИНОПІЛЬ.INFO.

Вже 21 липня на проспекті Шевченка, 21, на території парку Культури та відпочинку, біля Народного дому з 12:00 до 20:00 всі жителі та гості міста Червоноград зможуть взяти участь в промо-акції та випробувати 4.5G від lifecell, отримавши спеціальні пропозиції: 45 ГБ інтернет-трафіку в подарунок на 7 днів, 3 місяці безкоштовного користування музичним додатком fizy та 50 ГБ хмарного сховища lifebox також на 3 місяці.

Відвідувачі заходу матимуть можливість відчути інші переваги від лідера нового покоління Інтернету 4.5G, побачити приклади цифрового майбутнього, придбати USIM-карту або замінити на неї свою стару SIM-карту lifecell.

Що таке 4.5G від lifecell?

–  4.5G від lifecell — це четверте покоління високошвидкісного мобільного Інтернету на базі технології LTE Advanced Pro, що забезпечує до 5 разів вищу швидкість завантаження (download), до 10 разів вищу швидкість передачі даних (upload) та миттєву реакцію сайтів та додатків у порівнянні з 3G. Для абонентів це означатиме ще вищу швидкість передачі даних, досвід користування найкращими діджитал-сервісами, доступ до фінансових сервісів, перегляд HD-відео без затримок, можливість грати в онлайн-ігри будь-якої складності та більш зручну віддалену роботу для бізнес-користувачів. Поштовх до розвитку отримають сервіси IoT, M2M, Smart City, e-Government, m-Health, «розумний» будинок тощо.

Яка різниця між 4G і 4.5G?

–  Різниця між 4G і 4.5G – це еволюція у розвитку цієї мережі. Тобто від тієї базової функції, яка була запланована під час 4G lifecell має додаткові можливості об’єднувати різні діапазони частот (наприклад 2 600 МГц. і 1 800 МГц.) в один канал для зв’язку. Це дає можливість отримувати новітні голосові послуги, послуги по передачі даних як, перегляд HD-відео, одночасне використання абонентами кількох під’єнань до мережі, це можливість для бізнесу отримати розширені можливості для управління. Саме таку найновішу технологію оператор запускає в Червонограді і саме тому мережа називається 4.5G.

Які переваги технології LTE Advanced Pro?

  • 4.5G дозволить червоноградцям отримати надзвичайно швидкий мобільний Інтернет, який за швидкістю складає конкуренцію домашньому та доступний всюди, де є покриття мережі.
  • Мережа 4.5G будується на базі технології стандарту LTE. Оскільки у світі вже є достатній досвід використання технології LTE – виробники обладнання в кілька етапів вже її удосконалили та створили LTE Advanced Pro, яка і використовується оператором lifecell.

Як підключитися до 4.5G від lifecell?

–  Для того щоб використовувати найшвидший мобільний Інтернет в Україні, абоненту необхідно мати SIM-карту з підтримкою стандарту 4G/LTE (USIM-карта) та смартфон з підтримкою 4G/LTE. Перевірити готовність смартфону та SIM-карти, можна кількома способами: набравши комбінацію *455# та натиснувши кнопку виклику, зателефонувавши оператору контакт-центру lifecell на номер 5433 (безкоштовно), у мобільному додатку My lifecell або на сайті https://4g.lifecell.ua. Картка USIM не тільки підтримує стандарт 4G (LTE), а й має інші переваги: більш високий ступінь безпеки та додаткові опції. Основна відмінність — більший обсяг пам’яті. В адресній книзі USIM можна зберігати до 500 контактів з розширеними даними: кількома номерами телефонів контакту та адресою електронної пошти. Для зручності абонентів lifecell не встановлюватиме окрему вартість трафіку 4.5G. Трафік 3G+ та 4.5G буде тарифікуватися однаково. Абоненти зможуть самостійно обирати, якою технологією користуватися в налаштуваннях свого телефону.

Для того, щоб підключитись до 4.5G смартфон абонента повинен підтримувати технологію LTE та працювати з сім-карткою нового відповідного стандарту – USIM. До речі, якщо карта куплена більше як два з половиною роки тому і  LTE не підтримує – її можна замінити у магазинах lifecell або під час промо-акції. У випадку, якщо все це є – в налаштуваннях телефону варто обрати мережу 4G – та вільно, в рамках тарифів, які включають Інтернет, користуватися високошвидкісним Інтернетом.

На даний час lifecell єдиний оператор, який приносить цю технологію в місто Червоноград. На сьогоднішній день, технологія доступна для жителів 909 населених пунктів України і до кінця року компанія планує покрити якісним зв’язком в технології LTE півтори тисячі населених пунктів.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.