Без України Польща завжди приречена на поразку в усіх своїх геополітичних прагненнях і домаганнях, – А. Вітів

Дата: 08.02.2018

Україна вже чотири роки на своїх східних рубежах захищає всю Європу від навіженого ворога, який скаженіє від смаку крові та безкарності. Його ім’я всі знають, хоча і світова еліта, і український правлячий клас часто бояться називати вголос ‒ Московія (“Російська федерація”). Про це йдеться у коментарі депутата Волинської обласної ради, голови Волинської Свободи Анатолія Вітіва.

“У цей час влада Республіки Польщі вже протягом майже п’яти років провадить системну політику упослідження Української держави, яка проявляється в ухваленні антиукраїнських законодавчих актів, опосередкованому посяганні на територіальну цілісність України та активній пропагандистській війні з метою осквернення пам’яті борців за незалежність України.

Так, одіозні зміни до закону про “Інститут національної пам’яті” криміналізують у Польщі не лише боротьбу членів ОУН та УПА за Українську державу в період їх існування. Вони оголошують злочинцями тих українців, які провадили цю боротьбу до створення ОУН. В часи, коли Варшава тримала в окупації частину українських земель, що стало можливим завдяки віроломній зраді молодої Української держави та сепаратним домовленостям із московськими большевиками”, – зазначає Анатолій Вітів.

Як наголошує голова Волинської Свободи, у свою чергу  українська влада не бажає помічати очевидних речей: ще у 2013 році Варшава в унісон з Москвою розв’язала проти України гібридну війну, застосовуючи підступні прийоми, які дуже схожі на ті, які робить Кремль в площині пропаганди та заперечення права українців на державність. Ми маємо справу із системною державною політикою, а не з окремими прикрими випадками чи ексцесами.

Як результат, одним із найбільш згубних наслідків такої політики стало те, що Варшава фактично поставила хрест на перспективному та життєво необхідному для України і Польщі геополітичному проекті ‒ Балто-Чорноморському союзі. Головним вигодонабувачем цієї катастрофи є Російська Федерація на чолі з кримінально-каґебістським неосталінським режимом. Над цим поляки працювали системно і цілеспрямовано протягом останніх чотирьох років. Недолугість такої політики важко переоцінити. Оскільки таким чином Варшава завдала удару не лише по Україні, але й по собі. Адже, якщо Україна після цього не вистоїть, то наступною впаде Польща.

“Президент, як представник України на міжнародній арені, парламент та зовнішньополітичне відомство продемонстрували неготовність відповідати на виклики, які постали перед Україною. Вони некомпетентні та мають хибну мотивацію. На жаль, для них головна цінність ‒ не інтереси держави, а можливість грабувати тих, хто працює на її розвиток.

Якби в українських можновладців зберігалися хоча би залишки здорового глузду і патріотизму, до їх свідомості мали б дійти дві прості істини. Одна стосується того, що варто покладатися лише на свої сили і не тішити себе ілюзіями про зовнішню допомогу. А інша стверджує, що найменш надійними є війська союзників”, – зауважує Анатолій Вітів.

Як підсумок, не треба розповідати казки про так званого “головного адвоката України в Європі”, який, по суті, виявився прокурором і прагне знову бути катом. Треба навчитися бути захисником для самого себе. Погано, коли гроші та влада відбирають у правителів держави розум і навіть інстинкт самозбереження.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.