Будьте обережні, щоб не стати жертвою шахраїв

Дата: 02.08.2017

01 серпня 2017 в Червоноградський відділ поліції по телефону 102 надійшло повідомлення від 77-річної місцевої жительки, яка повідомила, що невідома особа, шляхом обману, заволоділа її грошовими коштами. Про це повідомили “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO” у Червоноградському відділі поліції.

Як встановили правоохоронці, до жінки похилого віку на мобільний телефон зателефонувала невідома особа, яка представилася працівником поліції та повідомила, що її син  потратив у ДТП, щоби  улагодити це питання, уникнути відповідальності, потрібно  перерахувати грошові кошти  на  банківський рахунок. Жінка, перебуваючи у паніці, з найблищого терміналу перерахувала кошти зловмисникам. Що стала жертвою обману зрозуміла лише після того, як поспілкувалася з сином.

Червоноградський відділ поліції звертається до всіх жителів міста з проханням бути обачними та свідомими. Не приймати поспішних рішень і пам’ятати, що наполеглевість, яку проявляють невідомі – це лише психологічний тиск на вас.

Аби не стати жертвою шахраїв, поліція радить громадянам дотримуватися наступних правил:
– Перш за все, не впадайте в паніку і не поспішайте виконувати умови аферистів. Ніколи не називайте своїх близьких на ім’я.
– Попросіть людину, яка представилася поліцейським, назвати прізвище, ім’я, по-батькові і дату народження затриманого або постраждалого родича. Практично в 100 відсотках випадків такою інформацією злочинці не володіють.
– Уточніть, в якому саме відділі поліції знаходиться ваш син або родич, після чого передзвоніть до чергової частини і перевірте інформацію.
– Спробуйте якнайскоріше передзвонити тому, хто «потребує негайної допомоги», або людям, які можуть в даний момент бути поруч і підтвердити або спростувати інформацію.

Якщо ж ви все-таки потрапили на гачок аферистів або відносно вас намагалися застосувати шахрайські дії, якнайшвидше телефонуйте до поліції.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.