Червоноград отримає грант від ЄС у розмірі 2,3 мл євро на розвиток каналізаційної інфраструктури

Дата: 08.11.2017

Розвиток каналізаційної інфраструктури, у першу чергу, відчує природа і довкілля. На цьому наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сьогодні, 8 листопада, під час огляду території реалізації транскордонного проекту «Поліпшення системи транскордонного захисту навколишнього середовища в мерії Ксєжполь у Польщі та в м. Червоноград в Україні через розвиток каналізаційної інфраструктури» у межах Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020. Про це повідомляють у прес-службі Львівської обласної ради.

Партнером проекту з українського боку є Червоноградська міська рада, а розмір гранту ЄС становить – 2 267 732,65 євро.

«На разі моя функція як голови обласної ради полягає в тому, щоб допомогти з дофінансуванням проектів-переможців, оскільки вони вимагають додаткових 10% співфінансування з джерел територій, на яких вони реалізовуються. А також – посприяти в подоланні бюрократичних перепонів, які все ж таки матимуть місце», – підкреслив Олександр Ганущин.

За словами міського голови м. Червоноград Андрія Залівського, у межах проекту планується заміна усього обладнання, яке працює на лінії очистки стічних та каналізаційних вод.

«Основна мета – позбутися неприємного запаху», – наголосив він.

У свою чергу виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин зауважила, що зараз триває дуже скрупульозна паперова робота – усі українські партнери готують пакети документів для того, щоб підписати контракти з польською стороною, котра власне є розпорядником коштів ЄС на реалізацію програми, і отримати перші транші. «Тобто, це – підготовка проектно-кошторисної документації, отримання дозволів на початок будівельних робіт», – пояснила вона.

7518841648_IMG_3694

Нагадаємо, що проект «Поліпшення системи транскордонного захисту навколишнього середовища в мерії Ксєжполь у Польщі та в м. Червоноград в Україні через розвиток каналізаційної інфраструктури» – один із 10 проектів-переможців конкурсу проектів Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020, що реалізовуватимуться за кошти Європейського Союзу на території Львівської області у співпраці з партнерами з прикордонних регіонів Польщі та Білорусі.

Загалом за залучені в Львівщину понад 6,5 млн євро упродовж 2018-2020 років буде реалізовано інвестиційні заходи із збереження пам’яток історико-культурної спадщини у Підкамені, Уричі, Раві-Руській, Сколе; природоохоронні проекти реалізують у Червонограді, Східниці, Добромилі, Сокальському районі та Яворівському національному природному парку.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
634 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.