До Червонограда навідалися ведисти

Дата: 11.07.2017

Сьогодні, 11 липня, центральними вулицями Червонограда пройшлися люди схожі своїм вбранням на буддистських ченців, наспівуючи пісень, при цьому пританцьовуючи. Близько двадцяти чоловік спілкувалися з мешканцями міста, пропонуючи їм літературу, і розповідаючи про свою релігію. Про це повідомляє кореспондент “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO”, якому вдалося поспілкуватися з наставником цієї групи людей.

Наставником виявився молодий чоловік років 30-35, який назвався Дмитром і навчається він у Дніпровському медичному інституті традиційної і нетрадиційної медицини.

Як зазначив Дмитро, вони не є ні буддистами, ні крішнами. Вони сповідують ведизм.

“Двічі на рік ми робимо такі турне територією України: на весні охоплюємо південну частину країни, а літом подорожуємо західними теренами. Червоноград є одним з 25-ти міст, які ми відвідаємо цього року. Ми несемо людям мир. Наша релігія базується на збірнику,  який   містить   стародавні  сакральні писання  індуїзму  на  мові «санскриту». В Україні наша релігійна течія не є чисельною. От і сьогодні тут зібралися представники з різних регіонів України, навіть є представник Севастополя.”, – зазначив наставник Ведів.

На запитання, чи під час таких подорожей не виникає конфліктів з представниками традиційної для України релігії – християнства, а особливо з священниками, Дмитро відповів: “Звісно, що ні! Ми відкриті для представників різних конфесій та віросповідань, як для християн, так і для мусульман. В наших лавах є навіть священник православної церкви (правда, якої саме він не уточнив ред.). Ми намагаємося людям показати, що є щось вище крім щоденних життєвих турбот. Наші послідовники сповідують три основні принципи: не займаються сексом поза шлюбом, не вживають алкоголю взагалі, вони є вегетарінцями. Ми хочемо, щоб люди жили в мирі, в гармонії з природою та в чистоті”.

Розглядають ведисти Бога з наукової точки зору. Для відвідування нашого міста вони отримали всі відповідні дозволи з боку міської влади Червонограда.

Люди досить миролюбно поставились до таких екзотичних гостей в нашому місті. Та й напевно вони вже звикли до всіляких сектантських течій, які дедалі більше заполоняють наше місто, як от Свідки Єгови.

Довідка: Ведизм або ведійська релігія – релігійна система, що передувала брахманізму і фактично є першою стадією формування індуїзму. Свою назву ведизм отримав від слова «Веди». Базою для розвитку ведизму послужили вірування праіндоєвропейців. Імовірно, ведизм виник в середовищі індоарійських племен (регіон Східного Пенджабу) і принесений останніми на територію індійського субконтиненту на рубежі II-I тисячоліття до н. е.., ввібравши в себе залишки релігії дравідів. Ведизм поступово перейшов у брахманізм; жерці стали домінуючим класом, що спричинило за собою трансформацію ідеології.

Характерна риса ведизму – обожнювання сил природи, часто в міфологічних образах, а також генотеїзм. Велике значення мають магічні обряди. Була добре розвинена ритуалістика, існували різні типи жерців.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
634 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.