Червоноградському Шахтарю – бути!

Дата: 17.07.2017

Футбольний матч, присвячений пам’яті Петра Олійника, який відбувся в цю суботу, навіяв на нас ностальгію за рідним клубом. Так, є соснівський «Рочин», який має серйозне фінансування, але все-таки рідним нам клубом є червоноградський «Шахтар». Про це розповів кореспонденту “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO” один з лідерів фан руху “Шахтаря” Сергій Бунда.

Сергій зазначає, що фанати червоноградського “Шахтаря” стільки часу активно підтримували свій рідний клуб, і не тільки тоді, коли він займав перші місця в області й мав змогу виходити у чемпіонат України, але і тоді, коли він грав у нижніх лігах району, і ми ледь-ледь добиралися туди, щоб повболівати за свій клуб. Сумно, що зараз ми змушені миритися з тим, що «Шахтар» не подав заявку на участь у  змаганнях через відсутність фінансування.

” Ми просили минулого року допомоги від влади міста, депутатського корпусу міської ради, щоб виділили кошти  з міського бюджету. Але навіть, незважаючи на те, що просили тільки  допомоги, а не повного фінансування, нас запевнили, що у міському бюджеті більше не мають грошей. Ми навіть писали про це статтю у своїй спільноті , з передруком її прочитало близько 20 тисяч людей. Тоді ми відчули велику  підтримку від мешканців міста у боротьбі за рідний клуб”, – розповідає Сергій Бунда.

Після суботнього матчу між ветеранами львівських Карпат та червоноградського Шахтаря у фанатського руху Червонограда відродилося почуття гордості за рідний клуб і молоді вболівальники  знову загорілися бажанням боротися за відновлення свого славного клубу, якому, до речі, цього року виповнюється 60 років з дня заснування!

“Надіємося, що міська влада й небайдужі приватні підприємці допоможуть у фінансуванні нашого рідного клубу «Шахтар», – підсумував свою розмову Сергій Бунда.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.