Червоноградські обранці схвильовані кадровим забезпеченням виробничих процесів ДП “Львіввугілля”

Дата: 09.09.2017

У четвер, 7 вересня, під час сесії Червоноградської міської ради депутати прийняли звернення до Президента України, Голови Верховної ради України та Прем’єр міністра України щодо катастрофічної ситуації у державному підприємстві «Львіввугілля» в зв’язку з кадровим забезпеченням виробничих процесів, повідомляє кореспондент “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO”.

“В умовах, коли рівень інфляційних процесів в країні, починаючи з 2014 року, сягнув 80%, а також шаленого росту рівня споживчих цін та плати за комунальні послуги, середня заробітна плата по ДП «Львіввугілля» за останні 3 роки зросла всього на 16%, пояснювати шахтарям про те, що Закон України «Про престижність шахтарської праці» є діючим, практично не можливо”, – йдеться у зверненні.

Як зазначають у своєму зверненні депутати, що в даній ситуації реформування вугільної галузі неможливе без належного фінансування капітальних вкладень для стабілізації роботи підприємств і забезпечення технологічно безпечної їх діяльності та насамперед – без повного погашення заборгованості із заробітної плати працівникам і подальшої її сталої виплати у повному обсязі.

Тому, з метою створення сприятливих умов для подальшого реформування державного сектору вугільної промисловості шляхом його оптимізації та реструктуризації, червоноградські депутати вважають, що необхідно згідно розрахунків Міненерговугілля України передбачити на 2018 рік наступні обсяги фінансування за наступними бюджетними програмами:

«Реструктуризація вугільної та торфодобувної промисловості» – 840 млн. грн.;

– «Гірничорятувальні заходи на вугледобувних підприємствах» – 360 млн.грн.;

– «Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції» – 3 млрд. грн.;

– «Заходи з охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах» – 200 млн.грн.;

– «Державна підтримка будівництва вугле- та торфодобувних підприємств, технічне переоснащення зазначених підприємств» – 2 млрд. 600 млн. грн.

Зважаючи на вищевикладене, для стабiльної роботи вугiльних пiдприємств ДП “Львiввугiлля” та недопущення некерованих акцiй протесту, звертаємося до Вас з проханням посприяти:

1. Терміново вирішити питання з вжиття заходів щодо зростання заробітної плати шахтарям у 2017 році на 40 %.

2. При  перегляді  Закону України “Про державний бюджет на 2017 рiк”, передбачити кошти за бюджетною програмою «Державна пiдтримка вуглевидобувних пiдприємств на часткове покриття витрат iз собiвартостi готової товарної вугiльної продукцiї» у сумі 1 млрд. 243 млн. 200 тис. грн.

3. При розгляді Проекту Закону України «Про державний Бюджет на 2018 рік» передбачити  кошти на обсяги фiнансування за бюджетною програмою «Державна пiдтримка вуглевидобувних пiдприємств на часткове покриття витрат iз собiвартостi готової товарної вугiльної продукцiї» у сумі 3 млрд. грн.

4.Видiленню коштів для погашення  Державним пiдприємством «Львiввугiлля» боргiв перед комунальними пiдприємствами мiста Червоноград.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.