Червоноградські обранці зустрілися з генеральним директором ДП “Львіввугілля”

Дата: 06.06.2017

За ініціативою депутатів Червоноградської міської ради другого червня генеральний директор ДП «Львіввугілля» Андрій Дяченко провів зустріч з народними обранцями під час якої обговорили низку питань щодо роботи держпідприємства: сьогодення і майбутнє. Висловили думки щодо Концепції розвитку вугільної галузі до 2020 року, яку представляв Міністр Міненерговугілля Ігор Насалик 29 травня на шахтах «Лісова» та «Степова» – для західного регіону, а згодом на шахті «Южнодонбаська №1» – для східного регіону України. Про це повідомляє прес-служба ДП “Львіввугілля”.

Під час зустрічі з депутатами Андрій Дяченко зазначив, що основні проблемні питання, які піднімались в 2015 – 2016 роках, а це відсутність держпідтримки на покриття собівартості, відсутність коштів на модернізацію, постійна реалізація вугілля на генеруючі компанії на сьогодні профільним міністерством за підтримки Уряду і Кабінету міністрів виконана.

“І це завдяки спільним діям Львівської ОДА, керівництва держпідприємства, профспілок, депутатів усіх рівнів вдалося привернути увагу до нагальних проблем шахтарів. На технічне переоснащення державних шахт було виділено 300 млн. кредитних коштів, 78 млн. на потреби ДП «Львіввугілля». З них 16млн. було передбачено для шахти «Відродження» на конвеєризацію лінії, 48млн. шахті «Лісова» і 11млн. шахті «Степова» на ремонт механічних кріплень. Це дає можливість стабілізувати роботу «Відродження», на «Лісовій» продовжити видобуток вугілля, яке без збагачення відразу йде на енергетику, і сьогодні це основа  реалізації.  Шахта «Степова» яка є найперспективнішою в Львівському басейні. Треба розвивати шахту «Степова», тому що це майбутнє регіону. На центральному блоці працює одна лава, на північному підготовлені 2 лави, але для їх запуску потрібно вкласти 420мнл. грн. Фактично це нові робочі місця”, – наголосив генеральний директор ДП “Львіввугілля” Андрій Дяченко.

Водночас Андрій Дяченко підкреслив, що відповідно до  реалізації Концепції,  кошти на гірничошахтне обладнання надасть держава, реструктуризує борги та змінить організаційну структуру, перевівши вугільну галузь на бездотаційний і самоокупний режим діяльності. Видобуток вугілля на українських шахтах до 2018 року має досягти 8,7 млн тонн,  це дасть можливість у 2019 році повністю відмовитися від антрациту на ТЕС.

Отже перший крок зроблено – це 300 млн.грн. Другий крок – 800 млн.грн., які передбачено на введення очисних вибоїв у 2017 році за рахунок інвестицій.

” З цих 800млн.грн. для нас передбачено 440,3млн.грн., – зазначив генеральний директор – 112,2млн. – це є стругова установка на шахту «Відродження», яка покращить якісні показники видобутого вугілля, 228,3млн. шахта «Степова» з них: 131,3млн. конвеєризація північного блока, 97млн. оснащення 138 лави. Для шахти «Червоноградська» передбачено 52млн., для «Межирічанської» – 47,8млн.грн”, – повідомив генеральний директор “Львіввугілля”.

У свою чергу депутатів цікавили питання заборгованості ДП “Львіввугілля” перед комунальними підприємствами міста, збут вугілля, виплата заробітної плати, розвиток держпідприємства і збереження цілісного майнового комплексу. Щодо концепції розвитку думка була одностайною: прийняти проект звернення на черговій сесії міської ради (8 червня) до Уряду, Верховної Ради України, Міністерства щоб    ДП «Львіввугілля» залишалося єдиним комплексом, хоча і не виключаючи необхідності проведення реформування вугільної галузі. Щодо Концепції, на думку депутатів, вона не допрацьована, є багато запитань на які наразі немає чіткої відповіді. Адже задекларовані Міністром 1 млрд.800 млн.грн. не закладені в бюджет, тільки після їх підтвердження  можна формувати програму розвитку і планувати подальшу роботу підприємства на певний період часу. Також не визначена доля допоміжних підприємств, яких в склад «Львіввугілля» входить 15. Крім того не передбачені кошти на технологічний розвиток.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.