Червоноградські школярі презентували збірку віршів “Зимове диво”

Дата: 04.03.2018

Сьогодні, 4 березня, в актовій залі храму св. Йосафата у м. Червонограді відбулася презентація віршованої збірки учнів Червоноградських шкіл “Зимове диво”. Захід, уже традиційно був організований депутатом Львівської обласної ради Михайлом Нискогузом спільно з Черіоноградським відділом освіти та Інформаційним методичним центром освіти м. Червоноград. Про це з місця події повідомляє кореспондент КРИСТИНОПІЛЬ.INFO.

Святковий захід розпочасвя з молитовного слова настоятеля храму св. Йосафата священника Михайла Нискогуза.

“Дуже приємно перебувати на такому духовно-патріотичному заході, який своїми віршами організували учні червоноградських шкіл. Наші юні таланти вклали у свої вірші усю свою дитячу ніжність та набожність. В них відлунює любов до Бога та патріотизм до своєї рідної Батьківщини”, – наголосив о. Михайло Нискогуз.

Під час заходу присутні з великою увагою слухали вірші у виконанні юних авторів, які супроводжувалися виконанням релігійних та патріотичних пісень.

З вітальним словом до присутніх звернулася методист Червоноградського ІМЦО Любов Хляка, яка подякувала депутату Львівської обласної ради Михайлу Нискогузу за організацію такого чудового заходу.

“Коли ми розпочинали наш спільний захід віршованою збіркою “Україна у війні”, то думали, що це буде одноразовий прект. Але сьогодні ми вже презентуємо четверту віршовану збірку. 

Звичайно, не всі стануть професійними поетами, але кожен зможе спробувати свої творчі сили. Такі акції завжди сприяють духовному розвитку нашого суспільства. Я вдячна батькам за таких талановитих дітей.

Ми завжди повинні пам’ятати слова світлої пам’яті Блажейнішого Любомира Гузара, який закликав нас: “Бути людиною”, – зазначила Любов Хляка.

На завершення заходу до усіх присутніх звернувся депутат обласної ради Михайло Нискогуз, який подякував дітям за їх активність, а відділу освіти та  ІМЦО за їх сприяння у проведенні заходу, без яких практично було б не можливо його організувати.

“Я переконаний, що цей наш, уже традиційний захід, буде не останнім. Ми всі разом повинні докласти максимум зусиль, щоб наші талановиті діти могли активно розвиватися. Для когось такий захід дасть можливість утвердитись у своїх творчих починаннях, комусь дасть такий необхідний початковий поштовх. 

Мені дуже приємно бути співучасником такого творчого зростання червоноградської молоді. Я дякую батькам та учителям за таких талановитих дітей. Я дякую учням за подарований  творчий вечір”, – підкреслив Михайло Нискогуз.

 

Після цього усі автори віршів зробили спільне фото на пам’ять.

 

Нагадаємо, що Михайло Нискогуз ініціював та спільно з відділом освіти та інформаційним методичним центром освіти м. Червоноград створили творчий проект, завдяки якому вдалося видати чотири збірки віршів учнів Червоноградських шкіл: “Україна у війні”, “Мій лист до Миколая”, “Присвята матусі” та “Зимове диво”.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.