Червоноградський “ЕХО-журналіст” Руслан Іванець вважає Україну історичною і генетичною випадковістю

Дата: 29.04.2018

Уже не вперше своїми лайливими та неадекватними постами червоноградський журналіст Руслан Іванець підриває соціальну мережу. На цей раз пан Іванець зайшов надто далеко і написав, що: “Наша батьківщина – це історична і генетична випадковість. Не більше”.

На запитання одного із дописувачів у соцмережі Facebook: “Чому ви не на війні?”, Руслан Іванець відповів: “Я не збираюся віддавати своє життя чи вбивати інших людей за якусь там державу”.

 

У відповідь пан Іванець отримав, що це не якась держава, а наша Батьківщина – Україна, за яку проливають кров і віддають своє життя наші воїни, в тому числі і за нього. На що місцевий журналіст заявив:

“Наша батьківщина – це історична і генетична випадковість. Не більше.”

 

 

На зауваження дописувачів щодо таких неадекватних та сепаратистських висловлювань, пан Іванець у грубій і притаманній йому формі відповів:

“Знали б ви, як же мені по… на думку і на те, на що подібна моя відповідь, різним вузьколобим, одноклітинним націоналістам”.

На захист свого колеги по журналістському перу в “Ехо Червонограда” виступила Алла Березюк, яка вважає такі нецензурні та неадекватні пасквілі з боку Іванця ніяким там проявом сепаратизму і зауважила:

“Що таке сепаратизм? Десь ви побачили заклики до відділення якоїсь території України, до повалення діючого режиму, приєднання України до іншої держави?”.

 

Також у своїх скандальних дописах Руслан Іванець неодноразово висміював державні символи України, зокрема спотворював слова державного гімну!

 

Нагадаємо, що нещодавно у Червонограді розгорівся скандал щодо пропагування ЛГБТ у місцевих школах, яке здійснювалося під патронатом начальника відділу внутрішньої та інформаційної політики Червоноградської міської ради Надії Земницької.

У Червонограді уже не секрет, що це “професійна” команда журналістів міського голови Андрія Залівського та його невтомні піар менеджери. Виникає одне єдине запитання: “Чи все це робиться з мовчазного благословення міського голови і чи насправді Андрій Залівський сповідує отакі цінності, які несе його команда? Бо у будь-якому цивілізованому та демократичному суспільстві відповідальність за свою команду несе її голова. А в даному випадку – Андрій Іванович Залівський???!!!

А щодо ситуації із висловлюваннями Руслана Іванця, то це вже робота для првоохоронних органів, а точніше Служби безпеки України.
Відповідне зверненням кореспонденти КРИСТИНОПІЛЬ.INFO уже подали до СБУ.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
654 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.