Червоноградський стадіон “Шахтар” ім. П.Олійника дискваліфікували на невизначений термін

Дата: 01.09.2017

Соснівський «Рочин» та «Кордія» з Мурованого дограють другий тайм матчу. Таке рішення було прийнято на засіданні КДК ФФЛ, яке відбулося учора, 31 серпня.

КДК прийняв рішення оштрафувати футбольний клуб «Рочин» на 2000 гривень, на невизначений термін дискваліфікувати стадіон «Шахтар» у Червонограді, а також футбольному клубу «Рочин» (Соснівка) взяти на себе усі витрати щодо організації другого тайму матчу. Дата догравання поєдинку наразі невідома. Відомо лише, що друга 45-хвилинка відбудеться на нейтральному полі. Другий тайм матчу розпочнеться за рахунку 4:0 на користь соснівського «Рочина».

Нагадаємо, що перший тайм цього матчу відбувся 24 серпня на стадіоні «Шахтар» у Червонограді. Перша половина зустрічі завершилася з рахунком 4:0 на користь «Рочина», однак на другий тайм гравці «Кордії» не вийшли злякавшись фанатів червоноградського Шахтаря, розраховуючи на те, що при такому плачевному становищі після першого тайму, зможуть домогтися технічної поразки для команди “Рочин” із Соснівки.