Червоноградська організація мисливців та рибалок підробила документи на полювання

Дата: 28.06.2018

Працівниками Інспекції в рамках розгляду звернення колективу шахти “Степова” стосовно фактів зловживань службовим становищем під час проведення полювань посадовими особами Червоноградської міської організації Українського товариства мисливців та рибалок (МО УТМР) проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства цієї організації. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Львівській області.

 “В ході проведення перевірки факти, викладені у зверненні громадян підтвердились. Зокрема, у журналі обліку видачі і повернення ліцензій (прошнурованому та скріпленому печаткою Львівським обласним управлінням лісового і мисливського господарства) виявлено виправлення дат полювання, не співпадіння із записами у журналі обліку видачі і повернення  ліцензій, проведення реєстрації в журналі ліцензій по факту після їх повернення, що є порушенням п. 4.7, 4.8, 4.9 Положення про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин. Крім цього, журнали реєстрації інструктажів відстрілу копитних тварин по єгерських обходах Червоноградської МО УТМР не відповідають вимогам п.1.4 Положення про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин. Слід зазначити, що журнали реєстрації інструктажу з правил безпеки при проведенні полювання не пронумеровані та не скріплені печаткою Львівського обласного управлінням лісового та мисливського господарства”, – зазначається у повідомленні.

Крім цього, встановлені факти невідповідності дат полювання, зазначених у  контрольних картках обліку добутої дичини і порушень правил полювання із записами у журналі обліку видачі і повернення ліцензій.

Водночас мали місце порушення ст. 20, 30 Закону України “Про мисливське господарство та полювання” при проведенні  полювань на козулю та кабана.

Підсумовуючи вищенаведене Інспекція вбачає грубі порушення посадовими особами Червоноградської МО УТМР вимог п.1 ст.20 та абз.1 ч.2 ст. 30 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та абз. 2 ст. 34 Закону України « Про тваринний світ», внаслідок чого мало місце незаконне добування мисливських тварин  та нанесення збитків тваринному світу.

Працівниками Інспекції вживаються додаткові заходи щодо підтвердження чи спростування фактів незаконних полювань, наслідком яких стало незаконне добування мисливських тварин на території мисливських угідь наданих у користування Червоноградській МО УТМР.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.