Чи потрібні Червонограду інвестиції у вигляді сміттєспалювального заводу?, – Павло Нискогуз

Дата: 29.01.2018

Останнім часом дискусії щодо побудови сміттєспалювального заводу у Червонограді перейшли у гостру фазу свого протистояння. Це можна простежити у соціальній мережі Facebook, де точаться жваві дискусії між прихильниками та противниками сміттєспалювального заводу, які іноді виходять за межі дозволеного. Але, якби там не було своє остаточне слово з цього приводу, у вівторок 30 січня на сесії, скажуть народні обранці Червонограда: бути чи не бути такому заводу на території міста? З цього приводу представник молодіжного громадського середовища міста Червоноград Павло Нискогуз звертається до місцевих обранців та ділиться з мешканцями міста своїми думками на сторінці у Facebook.

Як зазначає Павло Нискогуз, лобіювання даного питання здійснює найближче оточення  міського голови Андрія Залівського. На думку автора допису, сміттєспалювальний завод потрібний владі міста для того, щоб прикрити свою провальну політику щодо приймання величезної кількості львівського сміття.

“Тому люди, наближені до міського голови  кричать на весь голос: «Ви хочете заблокувати інвестиції в місто!!! Це не провальна політика міського голови, а залучення хоч якогось інвестора!!!», – йдеться у повідомленні Павла Нискогуза.

Але, як зазначає автор допису, він вирішив знайти у пошуковій системі Google, чи дійсно сміттєспалювальний завод, який все одно буде шкодити екології  і відкриє  аж 100 робочих місць, є насправді такою неймовірною інвестицією в місто, яку нам пробують нав’язати певні люди.

“Буквально за дві хвилини пошуку натикаюся на статтю про те, що в Коломиї (містечко 60 тисяч населення), як і Червоноград, відкрили завод на 5 тисяч робочих місць. «Та то пощастило їм»,- подумав я і далі почав шукати”, – ділиться своїми думками Павло Нискогуз. 

Далі автор допису наводить приклади залучення успішних інвестицій в інших містах і селах області: в Бродах відкрили  завод на 2500 робочих місць (населення ~ 24 тисячі людей), в місті, яке у два  рази менше, ніж Червоноград, а також у селі Кожичі Яворівського району відкрили завод на 1000 робочих місць та багато ін.

Автор допису задається питанням: Чому компанії, які будують заводи, що не шкодять екології, і створюють ТИСЯЧІ робочих місць, обходять Червоноград стороною, а от завод на 100 робочих місць, який  буде завдавати шкоди здоров’ю всім мешканцям Червонограда, хочуть притягнути в наше місто.

“Шановні депутати, якщо хтось із Вас читає цей пост, подумайте, чи голосувати за шкідливий завод, за який вас ваші виборці точно не похвалять!!!, – підсумовує Павло Нискогуз.

 

Посилання на сторінку у Facebook  тут

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
641 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.