Ми зможемо дати раду будь-кому, хто зазіхатиме на українські території, чи то на Донбасі, чи на Закарпатті, чи у Львові, – Ю. Сиротюк

Дата: 16.11.2017

16 листопада 2017 року Київська міська організація ВО «Свобода» пікетувала посольство Польщі. Націоналісти озвучили вимогу припинити тиск на Україну та переглянути політику національної пам’яті. Про це інформує прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

«Українці в жодній міжнародній концепції не збираються принижувати поляків, зазіхати на польські території. Але якщо це почали поляки, то пора визначити червоні лінії, через які не можна переходити. По-перше, будь-яке зазіхання на українські території – неприйнятне. Ми даємо раду з Росією і зможемо дати раду будь-кому, хто зазіхатиме на українські території будь-де: чи на Донбасі, чи на Закарпатті, чи у Львові. По-друге, ви маєте право шанувати своїх героїв, ким би вони не були, а ми ніколи не дозволимо визначати, хто має бути нашим героєм. Ми підемо в Європу з Небесною сотнею, з Бандерою, з Шухевичем і УПА. Без них Україна неможлива в Європі, бо це ті, хто клав свої життя за її незалежність», – заявив під час пікету керівник фракції ВО «Свобода» у Київраді Юрій Сиротюк.

Свободівець також наголосив, що ворожнеча між українцями і поляками – на руку Москві. Так само, як і будь-яке ослаблення України чи Польщі.

«Ба більше, якщо одна з наших держав втратить державність, то і друга також її втратить – це підтверджує наша історія. Ми маємо багато сотень років стосунків між Україною та Польщею і будь-яка спроба зневажливого ставлення однієї нації до другої приводила до краху історію обидвох націй», – додав націоналіст.

Фото прес-служби ВО “Свобода”.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
631 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.