Діти, які відпочивали в Яремче, поповнюють палати лікарень

Дата: 03.09.2019

“На стаціонарному лікуванні в інфекційних відділеннях Чевоноградської ЦМЛ та Сокальської ЦРЛ перебуває 8 осіб віком: двоє – 14-ти років, четверо – 15-ти років та двоє 17-ти і 19-ти років”, – повідомляє Нео Радіо – 100.5 FM Червоноград.

Як повідомили у Львівському лабораторному центрі МОЗ України, пацієнтам встановили з діагнозами харчова токсикоінфекція, гострий ентероколіт. Стан всіх хворих середньої важкості. У них були спільні симптомами захворювання: скарги на підвищену температуру тіла – біля 38 градусів, блювота.

Лікування відбувається у стаціонарних умовах – проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний обсяг медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів.

«При зборі епіданамнезу встановлено, що всі захворілі перебували в поїздці, яку організували від церкви Сокальськього району. Діти перебували в м. Яремче Івано-Франківської області. Всі потерпілі проживали та харчувалися в приватної особи. Загалом, у поїздці перебувало 42 особи, з них 37 дітей, 5 дорослих. Всі діти проживають в Сокальському районі та Червонограді», – зазначається у повідомленні.

Як повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області, згідно повідомлення Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 28 серпня  в інфекційне відділення КП “Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради” поступило 4 дітей із симптомами харчової токсикоінфекції.

Всі постраждалі в складі групи  42 осіб з 24 по 27 серпня  перебували на відпочинку в м. Яремче Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Група осіб, які відпочивали – жителі м. Червонограда та Сокальського району.

Потерпілим  в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний обсяг  медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів.

Інформація про факт госпіталізації передана в Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області для проведення санітарно-епідеміологічного розслідування.

Як повідомлялося, школярі з Львівщини захворіли після відпочинку на Прикарпатті.

Нео Радіо – 100.5 FM Червоноград

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
665 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.