Для безробітних працює пілотний проект з працевлаштування “Рука допомоги”

Дата: 16.04.2018

В рамках проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України” за підтримки Світового банку впроваджується, до кінця 2018 року, пілотний проект з працевлаштування безробітних одержувачів державної соціальної допомоги та внутрішньо переміщених осіб – “Рука допомоги”. Про це КРИСТИНОПІЛЬ.INFO повідомили в Управлінні праці та соціального захисту Червоноградської міської ради.

“Проект “Рука допомоги” – це шанс отримувати достойну зарплату або започаткувати свій бізнес, отримавши одноразову фінансову допомогу на закупівлю обладнання та матеріалів для організації підприємницької діяльності, передбачених бізнес-планом”, – зазначає в.о. начальника управління О. Шеремета.

Учасниками проекту можуть стати:

  • непрацюючі працездатні особи, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;
  • непрацюючі працездатні внутрішньо переміщені особи;
  • а також суб’єкти господарювання, які працевлаштовують не менше як двох осіб з числа внутрішньо переміщених осіб та малозабезпечених сімей або осіб, звільнених з військової служби після участі в антитерористичній операції, строком не менше ніж два  роки за направленням базових центрів зайнятості.

     “Фінансова допомога надається одноразово шляхом оплати обласним центром зайнятості за заяво-дорученням учасника пілотного проекту або господарювання витрат на закупівлю обладнання та матеріалів для організації підприємницької діяльності, передбачених його бізнес-планом. Розмір фінансової допомоги не може перевищувати 40 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого на початок відповідного року (у 2018 році складає 70480 грн.). Сума фінансової допомоги, що повертається, зменшується на суму податків, зборів (обов’язкових платежів) і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, сплачених учасником пілотного проекту, або на суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, сплаченого суб’єктом господарювання за працевлаштованих ним осіб”, – зокрема зазначається у повідомленні управління праці та соціального захисту населення Червоноградської міської ради.

Фінансова допомога не повертається, якщо:

  • сума сплачених у відповідному періоді податків, зборів (обов’язкових платежів) і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перевищує суму фінансової допомоги, що повинна бути повернута за такий період, визначений у чотиристоронньому договорі;
  • учасник пілотного проекту або суб’єкт господарювання працевлаштовує в перший рік участі в пілотному проекті не менш як двох інших осіб із числа внутрішньо переміщених осіб та малозабезпечених сімей , або осіб, звільнених з військової служби після участі в антитерористичній операції, строком не менше ніж два  роки (за направленням базового центру зайнятості).

Для участі в пілотному проекті членам малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщеним особам необхідно звернутись до:

  • управління соціального захисту населення за місцем фактичного проживання/перебування з відповідною заявою та документами, що підтверджують статус таких осіб (вул. Сокальська, 1 каб. 310, кон.тел. 4 10 65).

 

Для  отримання фінансової допомоги суб’єкту господарювання необхідно звернутись до:

  • базового центру зайнятості з відповідною заявою та документами  (м. Червоноград,  вул. Паркова, 4а).

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.