Для шахтарів-регресників Прибужжя зростуть регресні виплати на 20%

Дата: 10.01.2018

9 січня у Червоноградському відділенні Управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Львівській області журналісти місцевих ЗМІ дізналися актуальну для багатьох шахтарів-регресників Прибужжя інформацію: регресні виплати зростатимуть, а від початку року місцеву дирекцію Фонду очолює Володимир Катерина. Про це інформує прес-служба ДП “Львіввугілля”

Прибулі зі Львова начальник Управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Ігор Луцишин та начальник відділу матеріального забезпечення та страхових виплат Леся Нашора разом з новим керівником розповіли, що ж очікувати потерпілим на виробництві у 2018 році.

Зокрема, як повідомив Ігор Луцишин, Кабінет Міністрів України 27 грудня 2017 року прийняв постанову №1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей», яка набула чинності з 01 січня 2018 року. На виконання рішення цієї постанови Фондом соціального страхування України у січні поточного року буде здійснено осучаснення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за 2008, 2009, 2010, 2011 роки. Збільшений перерахований розмір страхових виплат, нарахований у січні поточного року, потерпілі на виробництві (члени їх сімей) отримають на початку лютого. А у березні буде збільшено розмір щомісячних страхових виплат усім потерпілим на виробництві (членам їх сімей) на 20 відсотків. Індексація регресних виплат не передбачається. Для потерпілих на виробництві, для яких після усіх перерахунків розмір щомісячної виплати буде визначатись із суми менше ніж 3200 грн, буде встановлено новий розмір щомісячної страхової виплати, розрахований із суми 3200 грн та відсотка втрати працездатності.

Володимир Катерина одним із основних своїх завдань на посаді вважає повернення довіри до Фонду.

“На обліку у Червонограді,  після передачі  1222 страхових справ у Сокальське відділення, перебуває 11 152 потерпілих на виробництві та осіб, які отримують виплати по втраті годувальника. І кожен із цієї категорії хоче знати, що виплати йому нараховано вірно. Тому у останній декаді січня я ініціюватиму зустріч у Народному домі, на якій разом із спеціалістами Фонду роз´яснюватимемо громадянам усі аспекти діяльності, розповідатимемо про нововведення та відповідатимемо на запитання”, – зазначив Володимир Катерина.

Нагадаємо, Володимир Катерина очолював філію Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Червонограді у 2001-2010 роках. Останнє місце роботи до січня 2018 року – технічний інспектор Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України.  Світлану Осінецьку, яка з серпня 2017 року виконувала обов´язки начальника Червоноградського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Львівській області, призначено начальником відділу організації медичної реабілітації, медичних та соціальних  послуг. Станом на сьогодні штат міського відділення ФСС – 35 працівників.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
631 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.