Дорогу, що веде до пункт пропуску «Угринів-Долгобичув» ремонтуватиме ПП «МП Сантехмонтаж»

Дата: 27.09.2017

Cлужба автомобільних доріг у Львівській області уклала 22 вересня з ПП «МП Сантехмонтаж» договір на поточний середній ремонт дороги Угринів – Старгород у Сокальському районі, що веде до пункт пропуску «Угринів-Долгобичув». Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro, пишуть Наші гроші.

Сума договору 944 тис. грн. За ці гроші на усіх шести кілометрах дороги, згідно з технічною специфікацією, до 31 грудня цього року мали б провести планування узбіч автогрейдером, на окремих ділянках – ямковий ремонт ін’єкційно-струменевим методом, а на інших – ямковий ремонт гарячою асфальтобетонною сумішшю товщиною 5 см з розламуванням та без розламування старого покриття.

З цих 944 тис. грн на ремонт 500 тис. грн виділили зі свого бюджету Хоробрівська сільська рада, якій підпорядковане село Угринів. Інші джерела фінансування будуть визначені окремою додатковою угодою до договору.

Єдиним конкурентом у ПП «МП Сантехмонтаж» було ПП «ДАКО Плюс», яке контролюють народні депутати Богдан та Ярослав Дубневичі. Під час аукціону фірми не знижували своїх цін. До слова, ціна, запропонована переможцем, була лише на 787 грн нижчою від ціни «ДАКО Плюс».

ПП «МП Сантехмонтаж» з Нововолинська бере участь у публічних закупівлях ще з 2000-х років. Раніше, підприємство займалося реконструкцією та будівництвом теплових мереж, реконструкцією водозаборів та водопровідних мереж, ремонт доріг, вулиць, а також приміщень комунальних і державних установ.

З початку 2017 року фірма уклала 40 угод на суму 11,35 млн грн, з них 21 угоду підприємство підписало з місцевими замовниками, підпорядкованими Нововолинській міській раді.

Разом з тим, 8 червня поточного року щодо службових осіб «МП Сантехмонтаж» було відкрито кримінальне провадження Нововолинським міським судом за ознаками злочину, передбаченого ч. 2. ст. 191 КК (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

Слідчі місцевого відділення поліції під час досудового розслідування встановили, що службові особи ПП «Мале підприємство Сантехмонтаж» під час виконання робіт з реконструкції теплової мережі в місті Нововолинськ «здійснили розтрату бюджетних коштів», використовуючи замість нових труб з попередньою ізоляцією старі».

 

Джерело: “Форпост”

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
631 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.