ДП “Львіввугілля” провело тендер на 2 млн. грн., який розіграли фірми з одного кубла

Дата: 11.05.2018

Державне підприємство «Львіввугілля» 8 травня уклало договір з ТОВ «Компанія Гелікон» на постачання запчастин до скребкових конвеєрів. Сума договору склала 1,94 млн грн, про це повідомляє портал електронних закупівель Prozorro, пишуть Наші Гроші. Львів.

Згідно з контрактом, придбали 4190 з’єднувальних ланок до ланцюгів: 3040 типу СП 202.6 вартістю 336 грн за одиницю та 1000 та 150 ланок моделі СП-26У та ЗС-26.00Д відповідно по 666 та 1710 грн за штуку.

Деякі із запчастин вуглевидобувні підприємства раніше купували дешевше. Наприклад, в січні 2018 року ПАТ «Лисичанськвугілля» придбало з’єднувальні ланки типу СП202 за 240 грн за штуку, що на 28,5% дешевше. За таку ж ціну цю деталь купувало і «Львіввугілля» у грудні 2017 року, а також СП-26У – по 588 грн за штуку, що майже на 12% дешевше, аніж тепер.

Крім переможця, участь у торгах брало ТОВ «НВФ Органічні технології» з пропозицією 20 тис. грн дорожчою. Обидва учасника не торгувались. Окрім власне цінової пропозиції, другий учасник не завантажив жодного документу. Як виявилось, і в інших торгах за участі «Компанія Гелікон» та «НВФ Органічні технології» остання завантажує лише тендерну пропозицію без інших потрібних документів.

Обидва підприємства вказують у якості виробника продукції ТОВ «Виробниче об’єднання Ковельсільмаш». Виробниче об’єднання зареєстроване за тією ж адресою, що й переможець торгів ТОВ «Компанія Гелікон», на вулиці Варшавська, 1 у Ковелі.Обидві компанії (учасника торгів та виробника товару) контролює одна особа. 55% статутного капіталу «Гелікону» належить харківській ТОВ «Компанія з управління активами «Форвард», що в свою чергу належить Іллі Кошкіну, його сину Дмитру Кошкіну, Крапівянській Анжелі (інколи в реєстрі Крапивянська) та ще одній підконтрольній Кошкінам компанії ТОВ «Юпітер».

Також Іллі Кошкіну через компанію з управління активами «Форвард» належить 99,9% фірми ТОВ «Компанія Авіста», якій у свою чергу належить 99,77% статутного капіталу «Ковельсільмашу».

Не випадковим є і конкурент на торгах. Власниками ТОВ «НВФ Органічні технології» є Наталія Назаренко (20%) та Дар’я Чуб (80%). Остання є керівником ТОВ «Варант», де бенефіціарними власниками є Ілля Кошкін та Анжела Крапивянська. Так само Наталія Назаренко керує ТОВ «Іфріт» Кошкіна та Крапивянської.shу

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.