Диню не можна вживати на десерт, оскiльки вона несумiсна з iншими продуктами

Дата: 20.08.2017

Багато хто не може пройти повз духмяну диню. Її сонячний колiр та дивовижний аромат мало кого залишить байдужим. Диню вважають десертом для жiнок, адже вона покращує стан волосся та шкiри, бореться з набряками та виводить шлаки. До того ж, вона дуже корисна вагiтним, а от породiллям варто утриматися.

Спецiалiст з народної медицини Василь Дем’янюк розповідає, що диня не лише смачна, а й корисна. Особливо для жiнок. Адже мiстить багато фолiєвої кислоти, яка вiдiграє важливу роль у дiтороднiй функцiї жiнки. Вона необхiдна, щоб завагiтнiти та виносити дитину. Тому, якщо ви плануєте чи вже чекаєте на поповнення, на здоров’я ласуйте динею. Проте молодим мамам, якi годують немовля грудним молоком, диню вживати не варто – цей продукт може викликати у маляти гострий розлад травлення.

Крiм того, диня вважається фруктом краси, адже завдяки вмiсту вiтамiнiв групи В покращує стан шкiри та волосся. Недарма схiднi красунi обов’язково їли диню. Можна застосовувати її i ззовнi. М’якiть динi наносять тонким шаром на обличчя та через 15 хвилин змивають. Такi маски треба робити через день протягом мiсяця, тодi шкiра стане нiжною, зникунть пiгментнi плями та вугрi.

“Диня корисна усiм. У нiй мiститься велика кiлькiсть вiтамiну С та Е — це сильнi антиоксиданти, якi перешкоджають утворенню в органiзмi вiльних радикалiв, що викликають загибель клiтин. А завдяки пектинам диня здатна вивести з органiзму шлаки. Ще диня змiцнює судини, а тому є корисною для людей з серцево- судинними хворобами. А завдяки сечогiнному ефекту диня запобiгає появi набрякiв. Проте диня мiстить багато цукрiв, не варто зловживати нею дiабетикам та людям з надлишковою вагою тiла”, – зазначає Василь Дем’янюк.

Однак небажано вживати диню на десерт, завершуючи нею трапезу. По-перше, вона надовго затримується у шлунку, викликаючи бродiння. По-друге, якщо їсти диню з iншими продуктами, це може спровокувати кольки, здуття живота та пронос. Диню вживають лише окремо, в перервi мiж iншими прийомами (не ранiше, нiж за двi години пiсля попереднього прийому їжi).

 

Джерело: Добрий Лікар

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.