Директор Червоноградського ринку вибірково виконує рішення Виконкому

Дата: 11.03.2018

Профспілкова організація КП “Червоноградський ринок” звинувачує директора Сергія Воєводу у перевищенні службових повноважень та порушенні антимонопольного законодавства при вибірковому застосуванні тарифів на підприємстві. Про це повідомляє кореспондент КРИСТИНОПІЛЬ.INFO з посиланням на відкрите звернення профспілкої організації КП “Червоноградський ринок” щодо незаконних дій директора комунального підприємства.

Відтак, Голова профспілки комунального підприємства Орест Гнатюк звернувся до Львівського обласного  територіального відділення Антимонопольного комітету України, Червоноградської міської прокуратури, депутатів Львівської обласної ради, міського голови м. Червоноград А. Залівського вжити усіх можливих заходів щодо неправомірних дій керівника Червоноградського ринку Воєводи С.Г. при запровадженні нових тарифів на підприємстві.

Як зазначає у зверненні Орест Гнатюк, до нього звернулися працівники ринку, які працюють контролерами, про те, що директор ринку Воєвода С.Г. повідомив їх, що на підприємстві запроваджуються нові тарифи відповідно до рішення Виконавчого комітету Червоноградської міської ради від 21.02.2018 року №37. Відповідно до цього, з 1 березня 2018 року необхідно обілечувати підприємців по нових тарифах.

Як раніше уже повідомляло КРИСТИНОПІЛЬ.INFO 21 лютого 2018 року було прийнято рішення Виконавчим комітетом Червоноградської міської ради Про внесення змiн в рiшення виконавчого комiтету вiд 21.02.2017р. №34 «Провстановлення тимчасових цiн на послуги, якi надає комунальне пiдприємство «Червоноградський ринок». Згідно прийнятого рішення, за користування торговим місцем для торгівлі продуктами зі столів у критому та відкритому ринку встановлювалась плата у розмірі 12 грн.

“Однак, 3 березня 2018 року в середині робочого дня директор в усному порядку звернувся до контролерів з вимогою обілечувати по нових тарифах тільки підприємців, які торгують в критому ринку і селян, а решту торгівельних площ обілечувати по старих тарифах.

Контролери ринку не знають, як їм вчиняти, оскільки директор ринку вибірково виконує рішення Виконавчого комітету Червоноградської міської ради”, – зазначається у зверненні голови профспілкової організації Ореста Гнатюка.

Як зауважують працівники Червоноградського ринку, директор, фактично, просить контролерів не виконувати у повному обсязі рішення Виконкому ЧМР від 21.02.2018 року № 37, а лише частково. Тому, люди не знають, як діяти, і чи виконувати рішення Виконкому взагалі.

Як висновок, працівники КП “Червоноградський ринок” просять Прокурора Червоноградської прокуратури перевірити факти самоправства, вчиненого директором підприємства та порушити кримінальне провадження; керівника Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України провести перевірку щодо порушення директором ринку антимонопольного законодавства; депутатів Львівської обласної ради скерувати депутатські звернення в правоохоронні органи та антимонопольний комітет щодо вибіркового застосування тарифів директором КП “Червоноградський ринок”.

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.