Влада Львівщини знову підтримала премії чиновникам на 9 мільйонів

Дата: 20.04.2017

Провладна більшість в Львівській обласні раді знову підтримала проект рішення про виділення додаткивих 9 мільйонів гривень на преміювання чиновників обласної адміністрації

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати підтримали проект рішення «Про уточнення показників обласного бюджету Львівської області на 2017 рік».

“Серед запропонованих змін до обласного бюджету ми бачимо таку статтю витрат, як “Програма підтримки органів виконавчої влади”. Всі ми розуміємо що це відверте преміювання для чиновників обласної адміністрації. Мене як депутата обурює той факт, що багато працівників виконавчої влади отримують премії понад 6 тис. гривень щомісячно, за рахунок коштів платників податків Львівщини. Хоча, як показав 2016 рік в багатьох випадках це було не те що аморально, але й не логічно. Зокрема, виконання низки обласних програм за минулий рік було проваленао (Програма сімейної медицини, Програма капітального будівництва(бюджет розвитку), Програма конкурентоспроможності, Програма розвитку освіти, та інші…)”- зазначив, присутній на комісії, депутат обласної ради Михайло Нискогуз.

 

 

 

 

Голова міжфракційного об’єднання учасників АТО у Львівській обласній Михайло Нискогуз під час засідання комісії наголосив, що в час війни та важкого соціально-економічного становища в країні обласна рада не має морального права “забезпечувати” чиновників такими преміями.

“Свободівці подавали пропозиції до бюджету впродовж всього 2016 року, а також під час затвердження обласного бюджету 2017 року. З великими боями була підтримана пропозиція виділити кошти для придбання житла багатолітньому політв’язню, зв’язковій Романа Шухевича – Ользі Ільків. Але й це було провалено! Через бездіяльність Ганущина, Синютки й Садового Ольга Ільків так і не отримала квартиру.

Нас обурює позиція більшості. Чому є гроші на працівників облдержадміністрації, а немає наприклад, на створення Реанімаційної зали в Західному військово-медичному клінічному центрі? Є речі більш важливі і нагальніші ніж преміювання чиновників. Потрібно працювати для вирішення всіх проблем, а не для задоволення чиновницьких апетитів.” – зауважив Михайло Нискогуз.

 

Коментарі

Наші блоги

Як депутати поділили дорожній фонд області? Віталій Горбатенко Заступник голови ГО "Громада та Ініціатива"
Об’єднання громад! Бути чи не бути!? Тарас Стародуб Політолог-міжнародник, голова ГО "Кристинопіль"
Крути – історія перших кіборгів Тарас Стародуб Політолог-міжнародник, голова ГО "Кристинопіль"

Анонси

Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 28 лютого 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Вечір-реквієм пам’яті Крут та Небесної Сотні, за участю школярів ЧЗШ №4.
Дата і час: 16 лютого 15.00 Місце: Народний Дім Червонограда
Відбудеться сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 14 лютого 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 18
Смолоскипна хода в пам’ять Героїв Небесної Сотні
Дата і час: 19 лютого 18.00 Місце: збір на площі поблизу пам'ятника Степану Бандері
Зустріч з Владикою Борисом Гудзяком
Дата і час: 13.02.17 14:00 Місце: Актова зала головного корпусу НУ «Львівська політехніка» (вул. С. Бандери, 12)
Плетіння маскувальних сіток
Дата і час: 9 лютого 2017 Місце: Народний дім м.Червоноград

Опитування

Яка ж повинна бути назва міста?