Влада Львівщини знову підтримала премії чиновникам на 9 мільйонів

Дата: 20.04.2017

Провладна більшість в Львівській обласні раді знову підтримала проект рішення про виділення додаткивих 9 мільйонів гривень на преміювання чиновників обласної адміністрації

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати підтримали проект рішення «Про уточнення показників обласного бюджету Львівської області на 2017 рік».

“Серед запропонованих змін до обласного бюджету ми бачимо таку статтю витрат, як “Програма підтримки органів виконавчої влади”. Всі ми розуміємо що це відверте преміювання для чиновників обласної адміністрації. Мене як депутата обурює той факт, що багато працівників виконавчої влади отримують премії понад 6 тис. гривень щомісячно, за рахунок коштів платників податків Львівщини. Хоча, як показав 2016 рік в багатьох випадках це було не те що аморально, але й не логічно. Зокрема, виконання низки обласних програм за минулий рік було проваленао (Програма сімейної медицини, Програма капітального будівництва(бюджет розвитку), Програма конкурентоспроможності, Програма розвитку освіти, та інші…)”- зазначив, присутній на комісії, депутат обласної ради Михайло Нискогуз.

 

 

 

 

Голова міжфракційного об’єднання учасників АТО у Львівській обласній Михайло Нискогуз під час засідання комісії наголосив, що в час війни та важкого соціально-економічного становища в країні обласна рада не має морального права “забезпечувати” чиновників такими преміями.

“Свободівці подавали пропозиції до бюджету впродовж всього 2016 року, а також під час затвердження обласного бюджету 2017 року. З великими боями була підтримана пропозиція виділити кошти для придбання житла багатолітньому політв’язню, зв’язковій Романа Шухевича – Ользі Ільків. Але й це було провалено! Через бездіяльність Ганущина, Синютки й Садового Ольга Ільків так і не отримала квартиру.

Нас обурює позиція більшості. Чому є гроші на працівників облдержадміністрації, а немає наприклад, на створення Реанімаційної зали в Західному військово-медичному клінічному центрі? Є речі більш важливі і нагальніші ніж преміювання чиновників. Потрібно працювати для вирішення всіх проблем, а не для задоволення чиновницьких апетитів.” – зауважив Михайло Нискогуз.

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.