Дітей без вакцинації будуть впускати в школу

Дата: 05.09.2019

“Вакцинувати дітей вкрай потрібно,
проте здорові учні, яким з волі батьків не було зроблено усіх щеплень, при спокійній епідемічній ситуації матимуть змогу перебувати у стінах шкіл” – повідомляють Новини прибужжя

У вівторок, 3 вересня, брифінг для представників засобів масової інформації провели начальник відділу освіти міської ради Iгор Гомонко та директор комунального підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Червонограда” Анна Ярмола.
– Заклади освіти приймають на навчання тих дітей, які приносять довідку від педіатра або сімейного лікаря про належний стан свого здоров’я, – зазначив Ігор ГОМОНКО. – Минулого навчального року всі необхідні види вакцин отримали 95 відсотків червоноградських школярів. З вересня цей показник буде, очевидно, меншим, бо серед першокласників немало дітей, батьки яких відмовлялися від певних видів щеплень. В майбутньому ці учні не матимуть змоги відвідувати шкільні заняття лише в разі перевищення епідпорогу із того захворювання, від якого вони не були вакциновані.
Директор КП “ЦПМСД м. Червонограда” Анна ЯРМОЛА у свою чергу наголосила, що наразі в нашій державі є доволі небезпечна ситуація з поширенням таких захворювань як правець, кір, дифтерія та деякі інші. Тому медичні працівники під час спілкування зі своїми пацієнтами постійно наголошують, що саме вакцинація є найефективнішим способом захистити себе і своїх рідних від цих небезпечних недуг.
– Наш медичний заклад має зараз в наявності усі необхідні вакцини, – зазначила Анна Ярмола. – Якість цих препаратів підтверджена документально. І тішить те, що абсолютна більшість батьків розуміє важливість щеплення своїх діток від небезпечних недуг. Щодня у центрі первинної медико-санітарної допомоги проводиться від 100 до 110 вакцинацій. Загалом діти переносять щеплення добре, лише іноді бувають незначні побічні реакції. Якщо ж є медичні протипокази або батьки не дають згоди на вакцинацію дитини, цей факт фіксується і видається відповідна довідка.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.