Вчитель біології з Волиці стала кращим сільським вчителем України

Дата: 05.06.2017

Вчитель біології Волицької ЗШ ІІІІ ступенів, що на Львівщині, Наталія Гладиш здобула звання «Кращий сільський вчитель України».

З 21 по 28 квітня на базі КВНЗ «Вінницька академія безперервної освіти» відбувся ІІІ (заключний) етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» в номінації «Біологія». Протягом тижня 25 учасників у кожній з номінацій, а це – педагоги загальноосвітніх навчальних закладів з усіх областей України, проходили тестування з фахової майстерності, демонстрували володіння інформаційними технологіями, провели майстеркласи, презентували власні навчальні проекти. Уперше в історії конкурсу педагогифіналісти проводили експертизу підручників.

Конкурс «Учитель року» – це не тільки фахове випробування для кращих педагогів України, але й частина нової освітньої політики, яка визначає провідну роль педагога у суспільстві, – такими словами привітала учасників заключного туру Міністр освіти і науки Лілія Гриневич. – Саме ви, активні, готові до навчання впродовж життя, простійного професійного зростання, є каталізатором змін в українській освіті та українському суспільстві в цілому.

Родзинкою свята, зокрема, у Вінниці стало виголошення етичного кодексу учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року2017». Він ґрунтується на нормах загальнолюдської моралі та педагогічної етики, а толерантність, взаємоповага, доброзичливість та професійність є головними орієнтирами конкурсних випробувань.
Серед учасників фінального етапу не було людей випадкових. Усі вони – переможці попередніх – районних та обласних етапів змагань. Для кожного фіналіста школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця.

У фінал вийшло 12 учасників з Вінницької, Волинської, Донецької, Житомирської, ІваноФранківської, Київської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Харківської областей та міста Київ. В числі фіналістів була вчитель біології Сокальщини, Наталія Гладиш – вчитель вищої категорії, вчительметодист Волицької ЗШ ІІІІ ступенів, яка успішно пройшла всі випробування, показала високу фахову та педагогічну майстерність, володіння сучасними педагогічними технологіями і в підсумку посіла почесне четверте місце.
Також в протоколі конкурсу зазначено, що Наталія Гладиш одержала звання «Кращий сільський вчитель України». Щиро вітаємо талановитого педагога із значним успіхом та зичимо міцного здоров’я, творчого неспокою та всього самого найкращого! Отож, наш соколиний край багатий на талановитих Учителів, якими пишається
Львівщина та вся наша країна.

Про це повідомляє газета  «Голос з-над Бугу».

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.