Фірма 84-річної бабусі, яка запрпонувала найвищу ціну, буде реконстрювати спорткомплекс “Шахтар” у Червонограді

Дата: 02.08.2018

Відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради 30 липня підписав два договори з ТОВ «Шлях» на реконструкцію спортивного комплексу «Шахтар» та Червоноградської школи №6 (смт. Гірник) на загальну суму 53,1 млн грн. Про це повідомило антикорупційне видання «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з першою угодою, реконструкція спорткомплексу «Шахтар» коштуватиме 17 млн грн. За ці гроші компанія «Шлях» відремонтує дах, утеплить фасад, помалює стіни, облаштує частину з них плиткою, влаштує залізобетонні площадки та пандуси, встановить вентилятори, електричні щитки та вимикачі, світильники, туалети, умивальники Реконструкцію планують завершити до кінця грудня 2019 року.

З 2017 року спорткомплекс перебуває на балансі міста. До нього належать стадіон ім. Петра Олійника, палац спорту з басейном, приміщення для занять та тенісний корт.

У цьому тендері фірма-переможець змагалася з ТОВ «Багор», ТОВ «Престиж-Захід», ТВП «ІТК», ТОВ «Регіональні будівельні технології» та ТОВ «Смарт строй». Пропозиції компаній-учасниць тендеру коливались від 17 до 17,9 млн грн.

Фірма «Багор» під час аукціону знизила свою пропозицію до 1,5 млн грн. Але тендерний комітет її відхилив, оскільки «ціна не відповідає реальній вартості». Оскільки в тендерній пропозиції учасник пропонував ціну 15,5 млн грн, можна припустити, що це механічна помилка, що коштувала фірмі замовлення, а Червонограду не вдалось зекономити два млн грн. Через невідповідність документації тендерний комітет відхилив також ще три пропозиції, що були дешевші, ніж у ТОВ «Шлях».

Школу в смт Гірник фірма «Шлях» відреставрує за 36,1 млн грн. Згідно з цією угодою, компанія укріпить фундамент закладу, відремонтує вхід, стіни та стелі на двох поверхах, перекриє дах, утеплить фасад, зробить електрику, систему опалення та сигналізацію. Також «Шлях» добудує спортивний та актовий зали, а навколо території облаштує тротуари та прокладе асфальт. Усі роботи також планують завершити до кінця грудня 2019 року.

У тендері переможець змагався із, згаданими вище, ТОВ «Престиж-Захід», ТОВ «Регіональні будівельні технології» та ТОВ «Смарт строй». Початкові пропозиції учасників коливалися від 34,8 до 37,3 млн грн. Найбільш економічно вигідною була визнана пропозиція «Престиж-Захід», але її відхилили через відсутність договорів оренди від субпідрядника та відсутність диплому одного з працівників фірми.

Фірма «Шлях», як пишуть «НГ. Львів», працює на ринку з 1992 року та зареєстрована у Львові. Власницею та керівницею компанії є 84-річна львів’янка Валентина Лукіна.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.