Головного архітектора Червонограда оштрафували на 10 тис. грн. за водіння у нетверезому стані

Дата: 25.07.2017

Червоноградський міський суд визнав винним головного архітектора Червонограда Юрія Фігара у керуванні автомобілем у нетверезому стані. Суд оштрафував Юрія Фігара на 10,2 тис. грн з позбавленням права керувати авто терміном на один рік. Про це “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO” стало відомо з реєстру судових рішень.

Як йдеться у постанові суду, Юрій Фігар не визнав своєї вини та пояснив, що разом зі знайомими 27 червня поїхали на центральний ринок Червонограда, після чого поїхали на автозаправку. Чоловіки зустріли на автозаправці їхнього товариша і Фігар запропонував їм відсвяткувати прийдешній День працівника архітектури та його відпустку. За словами Фігара, заправивши авто, вони залишили його на парковці, а самі пішли пити горілку.

«Він своїх знайомих пригостив горілкою, сам спиртне не вживав, залишок спиртного в пляшці він забрав з собою і всі троє крім одного поїхали на автомобілі до місця його роботи. Зупинившись біля будинку №17 на проспекті Шевченка в м.Червонограді, він (Юрій Фігар, – ред.) вжив залишок спиртного, почув звук поліцейської автомашини і до нього підійшли двоє поліцейських та повідомили, що їм надійшла інформація про те, що водій автомобіля перебуває в стані алкогольного сп’яніння», – цитують слова Фігара у постанові Червоноградського міського суду.

Разом із поліцейськими Юрій Фігар поїхав у Червоноградську ЦМЛ, де медики встановили, що Фігар перебуває у стані алкогольного сп’яніння, у його крові зафіксували 1,3 проміле алкоголю. Фігар вважає, що є невинним, оскільки вжив алкоголь після зупинки автомобіля.

«Посилання правопорушника на те, що він вжив алкогольний напій в своєму автомобілі після його паркування, суд до уваги не бере, вважає його необ’єктивним . так як воно спростовується показами свідків поліцейських, про те, що той не мав змоги вжити спиртне після зупинки транспорту, так як вони до нього підійшли секунд через двадцять після зупинки автомобіля і про вжиття алкоголю в зупиненому транспорті він їм не говорив», – йдеться у постанові суду.

Суд визнав Юрія Фігара винним у керуванні автомобілем у нетверезому стані та позбавив його права керувати авто терміном на один рік та зобов’язав сплатити 10,2 тис. грн штрафу.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.