Головний лікар Великомостівської районної лікарні привласнив кошти місцевої громади

Дата: 04.06.2018

У п’ятницю, 1 червня, відбувся конкурс на заміщення посади головного лікаря Закладу охорони здоров’я Великомостівської міської ради. Під час проведення конкурсу, один із претендентів на вакантну посаду і на даний момент головний лікар вище згаданого закладу охорони здоров’я Ігор Дем’янчук заявив, що поклав на власний банківський рахунок 70 тис. грн., які були зібрані місцевою громадою для участі у мікропроектах місцевого закладу охорони здоров’я. Про це повідомляє кореспондент КРИСТИНОПІЛЬ.INFO, посилаючись на достовірні інсайдерські джерела інформації.

Під час конкурсу на заміщення посади головного лікаря Закладу охорони здоров’я Великомостівської міської ради, відповідаючи на запитання присутніх членів конкурсної комісії, куди поділися кошти в сумі 70 тис. грн.,  які збиралися на участь у конкурсі мікропроектів для встановлення опалення в місцевій поліклініці, головний лікар Ігор Дем’янчук авторитетно заявив, що: “Кошти нікуди не пропали, а лежать на його особистому банківському рахунку”.

Дана інформація дуже сильно збурила громадськість  Великих Мостів та навколишніх сіл, які входять до Великомостівської ОТГ і вони вимагають відповідної реакції з боку відповідних контролюючих правоохоронних органів.

Як уже раніше повідомляло КРИСТИНОПІЛЬ.INFO, медичний персонал Великомостівської районної лікарні звернувся з проханням зупинити тиск головного лікаря, який постійними погрозами залякував звільненням працівників лікарні.

У зверненні, зокрема зазначалося, що з колективу добровільно-примусово збирали по 500 грн з лікаря,300 грн – з медсестри, 150 грн – з санітарки.

Однак, перемогти у конкурсі мікропроектів так і не вдалося, проте  прозвітувати про використання коштів пан Демянчук забув і їх місцезнаходження тримав в секреті і лише на співбесіді, 1 червня, конкурсній комісії фактично зізнався в кримінальному злочині, а саме привласнені чужих коштів.

Як вдалося з’ясувати кореспонденту КРИСТИНОПІЛЬ.INFO, пан Дем’янчук жодним чином не згадав у своїй Декларації за 2017 рік про вищезгадані кошти на своєму банківському рахунку.

Варто також зазначити, що з січня 2018 року даний вищезгаданий медичний заклад (Великомостівська районна лікарня), яку очолює Ігор Арсенович, працює без ліцензії. Виникає закономірне запитання, на якій підставі даний медичний заклад з цього часу надає медичні послуги для населення. Чому до цього часу не притягнуто до відповідальності головного лікаря за таке халатне ставлення до виконання своїх службових обов’язків і куди, врешті-решт, дивиться обласне та районне керівництво?!!!

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.