Гранат допоможе скинути зайву вагу та вберегти серце від хвороб

Дата: 01.11.2017

Гранат визнано надзвичайно корисним фруктом, тому його часто рекомендують лікарі. У цьому плоді містяться вітаміни С, групи В, Р, кальцій, калій, магній, фосфор, залізо, натрій, йод, марганець, клітковина, мінеральні речовини. У гранатовому соці є лимонна, яблунева, борна та інші органічні кислоти, азотисті й дубильні речовини, хлористі та солі. Крім того, гранат – це чудовий природний антиоксидант, а його корисні властивості майже повністю зберігаються у свіжовичавленому соці.

– Гранат допомагає скинути зайву вагу. Усього лише склянка гранатового соку на день допомагає схуднути, адже він забезпечує відчуттям насиченості, контролює аептит. Ефективно блокує відчуття голоду і насіння плоду. Вчені вважають, що причина такої дії в поліфенолах, які містяться в гранаті та пригнічують апетит.

– Вживання гранату знижує ризик розвитку раку молочної залози. У цьому фрукті є фітохімічні речовини, які попереджають виникнення та уповільнюють розвиток ракових клітин у молочних залозах.

– Гранат захищає від хвороб серця. Вчені стверджують, що цей фрукт може знижувати ризик смерті від серцево-судинних захворювань. Половина
склянки гранатового соку на день захищає від ризику інсульту та інфаркту завдяки високому вмісту в ньому антиоксидантів.

– Гранат сприяє покращенню пам’яті – завдяки поліфенолам, які позитивно впливають на здоров’я мозку, особливо у літніх людей. Вживання гранату та гранатового соку покращує показники вербальної та зорової пам’яті у людей
середнього та старшого віку.

Можливі протипоказання до вживання гранату: гранатовий сік протипоказаний хворим на виразку шлунка та  гастрит з підвищеною кислотністю. Також його не рекомендують дітям до 1 року. Гранатовий сік може руйнувати зубну емаль, тому пити його краще через трубочку, або розведеним з водою. А ще слід знати, що гранат може спричинити закреп, пише  zdorov-info.com.ua.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
634 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.