“Гроші на вирішення проблем профтехосвіти області знайдено”, – М. Нискогуз

Дата: 31.07.2017

Звернення депутата Львівської обласної ради Михайла Нискогуза щодо вирішення проблем фінансування у 2017 році Вищого професійного училища №11 у м. Червонограді розглянуто і проведено відповідні зміни до кошторисних призначень у сумі 25,6 млн. грн. на заробітну плату педагогічним працівникам професійно-технічних навчальних закладів, які фінансуються з обласного бюджету. Відтак, на даний час фінансування ВПУ №11 у м. Червонограді врегульовано. Про це повідомили Михайла Нискогуза У Львівській ОДА, повідомляє кореспондент “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO”.

“29 червня я звернувся до голови Львівської ОДА та Львівської обласної ради з вимогою негайно віднайти гроші для вирішення всіх проблем профтехосвіти області! Сьогодні отримав позитивну відповідь – гроші є, і їх  виділено на необхідні потреби професійно-технічних навчальних закладів області. Чому цього не зробити раніше? Чому потрібні звернення депутатів й протести освітян? Хтось реально бавиться з людським терпінням!”, – наголосив Михайло Нискогуз.

Нагадаємо, що до депутата Львівської обласної ради Михайла Нискогуза звернулися представники педагогічного та профспілкового колективів ВПУ №11 у м. Червонограді з приводу проблеми недофінансування професійно-технічних навчальних закладів області.

Відповідно 29 червня депутатом Нискогузом було скеровано звернення на адресу голів Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної ради з вимогою вжити невідкладних заходів та виділити необхідні кошти на покращення фінансового стану професійно-технічних навчальних закладів області.

Як повідомляється у відповіді на депутатське звернення, що виділено 724,6 тис. грн. для оплати компенсацій за продукти харчування учням-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, а також триває пошук додаткових джерел до бюджету для оплати за енергоносії та комунальні послуги професійно-технічних навчальних закладів в сумі 7,1 млн. грн., з яких вже проведено оплату за спожиті енергоносії на суму 2,37 млн. грн.

 

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.