Голова Львівської ОДА закликав долучатись до висунення гідних кандидатур на посади голів райдержадміністрацій

Дата: 28.08.2019

27 серпня відбулась зустріч голів Громадських рад при районних державних адміністраціях та міськвиконкомах міських рад міст обласного значення. Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

“Ви виконуєте важливу роботу, яка є ефективною і спрямованою на захист законних прав громадян та виявлення конкретних системних порушень. Позитивно, що є Громадські ради при обласних, районних державних адміністраціях і важливо, щоб ці ради наповнювались та ефективно працювали. Громадські ради – це єдиний правильний механізм контролю за діяльністю державних органів, тому заохочую до подальшої співпраці”, – зазначив очільник області.

Також очільник області  ініціював залучення до профільних комісій Громадської ради експертних середовищ.

“Є багато фахівців, які мають ініціативу, щодо покращення діяльності різних департаментів і важливо залучати їх до роботи.  Мною буде реалізована ініціатива – Офіс радників голови і я бачу, що ці радники повинні працювати з головами комісій  та комісіями безпосередньо, бо чим більше у нас буде експертних середовищ долучатись до вирішення проблемних питань, тим краще вони будуть вирішені і область розвиватиметься”, – додав Маркіян Мальський.

У межах зустрічі порушили питання обговорення конкурсів на призначення голів районних державних адміністрацій

Відтак, голова Львівської ОДА закликав голів Громадських рад  долучатись до висунення гідних кандидатур на посади голів райдержадміністрацій.

“Активізуйте на місцях роботу, щоб гідні кандидати  брали участь у проєкті “LIFT”. Ще тиждень триватиме робота, після того буде декілька засідань. Дієвим механізмом інформування нас про тих чи інших кандидатів буде те,  якщо ці кандидати на місцях перед Громадською радою себе представлять та пройдуть обговорення.  Перевагою буде, якщо особа зустрінеться з Громадською радою  і рада надасть висновок в підтримку  або заперечення, це буде враховано. Щодо комісій по відбору голів РДА, то до них входитимуть представники облдержадміністрації, громадськості. Після чого мною буде запропоновано Президенту по три кандидатури на кожну РДА і ці особи проходитимуть співбесіду з Главою держави”, – наголосив голова Львівської ОДА.

Окрім того, під час зустрічі, голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш прозвітував за проведену роботу за 2017 – 2019 роки.  Зокрема, серед основних досягнень виокремив: напрацювання 10 законопроектів щодо децентралізації, моніторинг об’єктів незавершеного будівництва разом  з представниками облдержадміністрації,  встановлення комунікації із громадськими радами інших державних органів та органів місцевого самоврядування області, формування пропозицій до стратегії управління відходами на Львівщині.

Прес-служба ЛОДА

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
663 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.