Javelin посилять позиції України у питанні врегулювання збройного конфлікту на Донбасі

Дата: 18.02.2018

Американські протитанкові ракетні комплекси Javelin посилять позиції України у питанні врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. Про це заявив екс-командувач Збройними силами США в Європі, стратег Центру Європейського політичного аналізу Бен Годжес в інтерв’ю DW, передає enigma.club.

При цьому, на думку Годжеса, Україна і сама здатна виробляти якісні протитанкові комплекси, адже її індустрія спроможна на це. Крім того він підкреслив, що Вашингтон зацікавлений у припиненні війни на Донбасі, «але не так, щоб зберегти за Росією її здобутки» на цій території. Щодо миротворчої місії ООН на сході України Годжес наголосив: «Ключ — у тому, щоб контингент був надійним, тож ми маємо підібрати країни професійні, спроможні, сильні, які не можна відсунути вбік». На його думку, може йтися про країни, які не входять до НАТО, — Швецію чи Фінляндію. Також Годжес додав, що мандат місії повинен чітко описувати правила переходу до бойових дій, ієрархію командування та завдання.

Американські протитанкові ракетні комплекси Javelin посилять позиції України у питанні врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.Про це заявив екс-командувач Збройними силами США в Європі, стратег Центру Європейського політичного аналізу Бен Годжес в інтерв’ю DW.DW.

Американські протитанкові ракетні комплекси Javelin посилять позиції України у питанні врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.Про це заявив екс-командувач Збройними силами США в Європі, стратег Центру Європейського політичного аналізу Бен Годжес в інтерв’ю DW.При цьому, на думку Годжеса, Україна і сама здатна виробляти якісні протитанкові комплекси, адже її індустрія спроможна на це.

Американські протитанкові ракетні комплекси Javelin посилять позиції України у питанні врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. Про це заявив екс-командувач Збройними силами США в Європі, стратег Центру Європейського політичного аналізу Бен Годжес в інтерв’ю DW. При цьому, на думку Годжеса, Україна і сама здатна виробляти якісні протитанкові комплекси, адже її індустрія спроможна на це.«В Україні є потужна оборонна індустрія, яка здатна виробляти якісні протитанкові комплекси, тож я раджу ретельно до неї придивитися. Це не захмарної складності технологія, чому б Україні не виробляти власні системи?», — відзначив екс-командувач ЗС США.

Американські протитанкові ракетні комплекси Javelin посилять позиції України у питанні врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. Про це заявив екс-командувач Збройними силами США в Європі, стратег Центру Європейського політичного аналізу Бен Годжес в інтерв’ю DW. При цьому, на думку Годжеса, Україна і сама здатна виробляти якісні протитанкові комплекси, адже її індустрія спроможна на це.Крім того він підкреслив, що Вашингтон зацікавлений у припиненні війни на Донбасі, «але не так, щоб зберегти за Росією її здобутки» на цій території.

Американські протитанкові ракетні комплекси Javelin посилять позиції України у питанні врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. Про це заявив екс-командувач Збройними силами США в Європі, стратег Центру Європейського політичного аналізу Бен Годжес в інтерв’ю DW. При цьому, на думку Годжеса, Україна і сама здатна виробляти якісні протитанкові комплекси, адже її індустрія спроможна на це. Крім того він підкреслив, що Вашингтон зацікавлений у припиненні війни на Донбасі, «але не так, щоб зберегти за Росією її здобутки» на цій території.Щодо миротворчої місії ООН на сході України Годжес наголосив: «Ключ — у тому, щоб контингент був надійним, тож ми маємо підібрати країни професійні, спроможні, сильні, які не можна відсунути вбік».

Американські протитанкові ракетні комплекси Javelin посилять позиції України у питанні врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. Про це заявив екс-командувач Збройними силами США в Європі, стратег Центру Європейського політичного аналізу Бен Годжес в інтерв’ю DW. При цьому, на думку Годжеса, Україна і сама здатна виробляти якісні протитанкові комплекси, адже її індустрія спроможна на це. Крім того він підкреслив, що Вашингтон зацікавлений у припиненні війни на Донбасі, «але не так, щоб зберегти за Росією її здобутки» на цій території. Щодо миротворчої місії ООН на сході України Годжес наголосив: «Ключ — у тому, щоб контингент був надійним, тож ми маємо підібрати країни професійні, спроможні, сильні, які не можна відсунути вбік».На його думку, може йтися про країни, які не входять до НАТО, — Швецію чи Фінляндію. Також Годжес додав, що мандат місії повинен чітко описувати правила переходу до бойових дій, ієрархію командування та завдання.

Джерело: enigma.club

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.