Керівника стрільб Кінологічного центру у Великих Мостах суд засудив до п’яти років тюрми, однак покарання замінив на умовний термін

Дата: 30.05.2018

Сокальський районний суд Львівщини визнав винним керівника стрільб Сергія Дупляка у недбалості, що призвела до смерті військового під час навчань на у Кінологічному центрі м. Великі Мости на Сокальщині, передає Zaxid.net.

Як йдеться у вироку суду, 22 лютого 2018 року на території полігону Кінологічного навчального центру Західного регіонального управління ДПС України керівник стрільб Сергій Дупляк віддав наказ військовому щодо здійснення пострілу з бойового РПГ-7В у напрямку цілі неподалік бліндажу. Унаслідок цього відбулось пряме попадання в укриття, де знаходився особовий склад.

Військовослужбовець прикордонної комендатури швидкого реагування, що був у бліндажі, отримав численні ушкодження, зокрема «у виді відкритої травми голови, яка проявилася розтрощенням кісток мозкового черепу, розчавлення зруйнуванням анатомічної будови головного мозку». 36-річний чоловік загинув на місці події.

У судовому засіданні Сергій Дупляк повністю визнав свою провину та заявив, що шкодує про загибель військовослужбовця. Під час вистрілу він перебував з загиблим у одному бліндажі. Його визнали винним у недбалому ставленні до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки та засудили до 5 років тюрми. Однак суд звільнив його від відбування покарання з умовним терміном у 3 роки.

Нагадаємо, що 22 лютого, У Великих Мостах під час виконання навчальних стрільб загинув військовослужбовець прикордонної комендатури швидкого реагування Державної прикордонної служби України

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.