Керівництво ДП “Львіввугілля” хоче повернути ЦЗФ у державну власність

Дата: 16.05.2018

На сесії Львівської обласної ради 15 травня т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов виступив перед депутатами, озвучивши два питання, які на даний час загрожують стабільній роботі держпідприємства: взаємодії ДП «Львіввугілля» з ПАТ «Львівська вугільна компанія», подальша робота ДП «Львіввугілля» цілісним майновим комплексом. Про це інформує прес-служба держпідприємства.

“Сьогодні шахтарському колективу вдалося вийти на новий рівень і, вперше ДП «Львіввугілля» працює збалансовано, з прибутками. Але ПАТ «Львівська вугільна компанія» фактично блокує роботу держпідприємства тим, що не відвантажує та не переробляє концентрат, який подається нами на фабрику, при тому, що вантажно-транспорте підприємство, яке входить в структуру ДП «Львіввугілля», свою роботу з забезпечення вагонами виконує в повному обсязі”, – розпочав свій виступ Олег Акімов.

Продовжуючи свій виступ, перший керівник ДП «Львіввугілля» звернув увагу депутатів на те, що проблеми почалися з осені минулого року і з того часу конструктивного діалогу щодо співпраці з ПАТ «ЛВК» немає.

Така діяльність збагачувальної фабрики ставить ДП «Львіввугілля» вкрай складне становище з напрацювання активів, які необхідні для забезпечення збалансованої роботи підприємства, безпосередньо впливає на зменшення товарної продукції, що завдає значних збитків підприємству, а це виробничі та соціальні потреби колективу.

  “Рішення тільки одне – це повернення фабрики (ПАТ «ЛВК») в єдиний ланцюжок держпідприємства, який і був створений для цього. І друге питання: багато розмов щодо збереження цілісного майнового комплексу, яке раніше було підтримане Львівською ОДА та Львівською облрадою, але на сьогодні це питання знову піднімається. Моя позиція – тільки єдиним майновим комплексом ми зможемо ефективно працювати і зберегти свій шахтарський регіон”, – наголосив, завершуючи свій  виступ, т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.