Львівська обласна рада опинилася в облозі націоналістичних сил

Дата: 30.05.2017

30 травня представники націоналістичних сил: ВО “Свобода”, Національний корпус “Азов”, “Правий Сектор” та ВГО “Сокіл”, провели пікетування обласної ради, де відбувалося пленарне засідання, і яке закінчилося штурмом та облогою націоналістами. Про це повідомляє кореспондент “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO”.

Під час пікетування націоналісти висунули вимогу до місцевих депутатів прийняти звернення до Верховної ради, Кабінету міністрів та президента України. У зверненні українських націоналістів йдеться про необхідність прийняття закону про амністію для учасників антитерористичної операції, націоналізацію російського капіталу в Україні, припинення постійного зростання тарифів з оплати комунальних послуг та продовження чинного мораторію на продаж землі до врегулювання економічної та соціально-політичної ситуації в країні. При цьому мітингувальники наголосили, що ці тези Національного маніфесту є базою та основою того, щоби країна вийшла з тієї кризи у яку її занурила олігархічна влада. Акція розпочалась о 9 годині ранку.

Під час акції мітингувальники зачитали пункти Національного маніфесту. Після цього об 11.20 год представники правих сил увійшли у приміщення Львівської обласної ради, де виголосили звернення до місцевих депутатів. Зокрема, голова проводу ВГО «Сокіл» Юрій Чорнота заявив, що схожі акції проводитимуться у всіх регіонах України, а львівські депутати сьогодні мають унікальну нагоду показати:  вони на боці патріотів чи сепаратистів.

Відтак мітингувальники оголосили, що львівські депутати мають дане рішення підтримати, або ж ні, до 12.30.

Але станом на 13.00 голова Львівської облради відмовився ставити на голосування звернення націоналістів. Через це маніфестанти після того, як працівники поліції застосували до них сльозогінний  газ, прорвались до приміщення обласної ради. Голова ЛОР Олександр Ганущин миттєво оголосив, що ситуація на вході в обласну раду стала некерованою і побачивши мітингувальників у сесійній залі в паніці оголосив про закриття сесії та миттєво зник із зали засідання. Але мітингувальники перекрили усі входи та виходи до сесійної зали і заблокували депутатів  з вимогою таки ухвалити дане звернення. Але  вже згодом, приблизно о 13.30,  депутатів таки випустили з «облоги», а робота сесії була цього дня остаточно припинена.

Коментуючи перебіг подій у Львівській обласній раді Руслан Кошулинський зазначив, що захоплення трибуни та блокаду в сесійній залі спровокував голова обласної ради Олександр Ганущин, який всіляку затягував дане питання, не виносячи його на голосування, в такий спосіб принижуючи протестувальників.

«Події в Львівській обласній раді ‒ очевидний доказ того, що керівництво облради не відійшло від принципу попереднього режиму. Воно так само виявляє неповагу до людей, які приходять до нього із вимогами для того, щоби їх можна було почути. На мою думку, не було таких фракцій, які б не проголосували. Був узгоджений текст цього звернення, він був вчасно зареєстрований. Але сьогодні, на превеликий жаль, замість того, щоб ухвалювати рішення щодо звернення, яке подали своєчасно, і яке депутати проголосували з внесенням у порядок денний, керівництво облради робило будь-які кроки для того, щоби принизити людей. І у такий спосіб люди продемонстрували свою реакцію ‒ ввійшовши в сесійну залу і вимагаючи від керівництва обласної ради провести голосування», – зазначив Руслан Кошулинський.

Сьогоднішні події ще раз підтвердили, що український народ не дозволить аби ним ігнорували представники влади, яким вони делегували повноваження управління державою після усунення від влади режиму Януковича під час Революції Гідності, ціною власної крові та життя.

Якщо теперішня влада буде у своїй діяльності застосовувати, у спілкуванні з народом, методи часів Януковича, то наслідки для неї можуть бути плачевними. Підтвердженням цих слів є сьогоднішні події під стінами та в середині Львівської обласної ради.

Як стало відомо, сесія Львівської обласної ради продовжиться у четвер, 1 червня. Станом на 17.00 год. націоналісти відмовились покидати Львівську обласну раду, перед її приміщенням вони розгорнули намет. Кажуть: не підуть доти, поки депутати не підтримають голосуванням їхнє звернення.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.