Львівська обласна рада вимагає від парламенту підтримати Антиолігархічний пакет

Дата: 23.04.2018

17 квітня на сесії Львівської обласної ради з ініціативи фракції ВО «Свобода» та на вимогу націоналістичних сил ухвалено звернення до Верховної Ради України щодо підтримки Антиолігархічного пакета докорінних перетворень. Зокрема, йдеться про повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, демонополізацію та ліквідацію олігархічної моделі економіки, деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи та інше.

Як йдеться у зверненні, саме олігархи є головним гальмом розвитку України впродовж чверті століття.

«Це вони корумпують увесь державний апарат, зверху й донизу. Це олігархи чверть століття грабують і таким чином знесилюють Україну. Це вони розколюють державу на Схід і Захід, ділять українців на «сорти» та шантажують країну сепаратизмом своїх удільних князівств. І поки Нація воює, олігархи мародерствують. Вони далі гендлюють із країною-агресором та ведуть торгівлю на крові з окупованими територіями.

Єдиний шлях – це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Майже всі необхідні законопроекти давно написані й зареєстровані у Верховній Раді України. Однак досі ці ініціативи не підтримано, бо вони підривають самі основи олігархічного ладу в державі. Це – системний план ліквідації олігархії як явища. Наше завдання – якнайшвидше запустити цей процес.

Тому ми, депутати Львівської обласної ради, вимагаємо від ВРУ підтримати  Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, який має стати для народних депутатів лакмусовим папірцем, тестом на відданість Нації та Державі», – йдеться у зверненні.

Зокрема, йдеться про ухвалення законів про повернення капіталів з офшорів i ліквідація схем виведення грошей з України, демонополізацію та ліквідацію олігархічної моделі економіки,  Заборону приватизації стратегічних підприємств,  деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи, землю у власності нації, новий Податковий кодекс і розвиток середнього класу.

Окрім того, необхідно одночасно запустити зміни політичної системи, найважливішими з яких є: скасування депутатської недоторканності; процедура відкликання депутатів, чиновників, суддів; скасування грошової застави для корупціонерів; новий виборчий кодекс.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.