Львівська обласна рада знову продовжує продавати майно

Дата: 11.10.2017

Натомість фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді не підтримала рішення про приватизацію низки об’єктів спільної власності територіальних громад області, оскільки вважає процес приватизації непрозорим.

Про це заявив 10 жовтня 2017 року на сесії Львівської облради голова фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич, – передає прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

За його словами, при підготовці рішення не враховано думку громад, а також приховується інформація про комунальні об’єкти, які виставляються на приватизацію.

«Ми не підтримуємо цей проект рішення з кількох причин. По-перше, під час розгляду ми так і не отримали достатньо матеріалів та аргументів на користь приватизації цих об’єктів як способом аукціону, так і способом викупу. Немає фото об’єктів, які виставляють на приватизацію. По-друге, невідомо, чи для об’єктів, які приватизуватимуть способом викупу, було здійснене орендарем покращення приміщення на 25%, як це передбачено законодавством. Нас дуже турбує, що обласна рада не питає думки територіальної громади,  на території якої розташовано об’єкти, – можливо, громада має якесь інше бачення використання об’єкту.

Приміщення на Залізничній, 16 є дуже типовим прикладом непрозорості – там і конкурс проводився, пізніше договір не було укладено, тепер виставляють на аукціон, а перед тим вигнали з приміщення поважні громадські організації.

Вдруге на приватизацію виставляється приміщення фтизіопульмонологічної лікарні по вулиці Личаківській, 233 у м. Львові. Можливо, це пояснюється тим, що так поспішали приватизувати, що забули належно оформити усі документи», – зазначив Олег Панькевич.

Депутат-свободівець Михайло Нискогуз запропонував раді звернутися до Великомостівської міської ради Сокальського району щодо використання комунального об’єкту на вулиці Шевченка, 71.

«У переліку об’єктів, які підлягають приватизації способом аукціону, є комунальний об’єкт на вул. Шевченка, 71 у м. Великі Мости Сокальського району. На наш погляд, перед виставлення на приватизацію цього об’єкта потрібно врахувати думку територіальної громади. Окрім того, 29 жовтня відбудуться вибори до Великомостівської ОТГ. Можливо, справді це приміщення знадобиться об’єднаній громаді», – наголосив Михайло Нискогуз.

Коментарі

Наші блоги

Керівництво області хоче розпродати дитячі турбази "> Віталій Горбатенко Заступник голови ГО "Громада та Ініціатива"
На кого працює псевдоопозиція в обласній раді ? "> Віталій Горбатенко Заступник голови ГО "Громада та Ініціатива"
Бюджет розвитку області не виконується! "> Віталій Горбатенко Заступник голови ГО "Громада та Ініціатива"
Хто візьме на себе відповідальність за подальшу долю НРЦ «Світанок»? "> Тарас Стародуб Політолог-міжнародник, голова ГО "Кристинопіль"
Як депутати поділили дорожній фонд області? "> Віталій Горбатенко Заступник голови ГО "Громада та Ініціатива"

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 18 травня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
Засідання Координаційної ради з питань надання допомоги учасникам АТО за участі представників ...
Дата і час: 16 травняо 15:00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
Запрошуємо Вас на презентацію збірки віршів учнів Червоноградських шкіл – “Присвята Матусі”
Дата і час: 14 травня о 17.00 Місце: Актова зала церви ім. св. Йосафата
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 28 лютого 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Вечір-реквієм пам’яті Крут та Небесної Сотні, за участю школярів ЧЗШ №4.
Дата і час: 16 лютого 15.00 Місце: Народний Дім Червонограда
Відбудеться сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 14 лютого 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 18

Опитування

Яка ж повинна бути назва міста?