Львівській облраді байдужа проблема знищення медичної мережі, – Олег ПАНЬКЕВИЧ

Дата: 15.05.2018

15 травня 2018 року на сесії Львівської обласної ради більшість депутатів не підтримали внесення до порядку денного звернення, ініційованого фракцією ВО «Свобода», щодо недопущення оптимізації закладів охорони здоров’я та скорочення працівників медицини на Львівщині.

За словами голови фракції Олега Панькевича, облрада продемонструвала, що їй байдужа проблема знищення медичної мережі, з якою зараз зіткнулися місцеві громади, повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Як зазначив Олег Панькевич, 11 квітня 2018 року департамент охорони здоров’я Львівської ОДА звернувся до головних лікарів лікарень міст обласного значення, центральних районних та міських лікарень з вимогою надати дорожню карту з оптимізації закладів охорони здоров’я, погоджену з головою районної держадміністрації та районної ради.

«Згідно із завданнями облдержадміністрації щодо оптимізації, скерованими в райони та міста обласного значення, планується скоротити 3071 ліжкомісце. Зокрема, без ліжкомісць стаціонару залишаться 27 лікарень, 21 лікарня (переважно міські) буде перепрофільована в амбулаторії, 2 лікарні зазнають реорганізації, 1 лікарня (Стрийська міська дитяча лікарня) буде закрита. Такі ініціативи Львівської ОДА потягнуть за собою скорочення працівників медицини. При цьому ретельно приховується інформація щодо ситуації з первинної ланкою медицини – амбулаторіями та фельдшерсько-акушерським пунктами. Хоча ми володіємо інформацією, що такі заклади будуть масово закриті по районах», – йдеться в заяві «свободівців».

Вони вимагають припинити антиконституційну та злочинну оптимізацію закладів охорони здоров’я та скорочення працівників медицини.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.