Уже цього року, в липні, на Львівщині запроваджується проект монетизації пільг на проїзд в громадському траспорті.

Дата: 11.05.2017

Уже влітку цього року на Львівщині пільговики перестануть їздити безплатно у громадському транспорті. А все тому, що держава запроваджує пілотний проект монетизації пільг, тобто гроші людям видаватимуть «на руки». У подальшому ж монетизація має торкнутися і субсидій на оплату комунальних послуг.

Міністерство соціальної політики України розробило законопроект про монетизацію пільг на проїзд у громадському транспорті, повідомив глава відомства Андрій Рева.

“Очевидно, необхідно перейти від системи натурального надання преференцій до грошових компенсацій за ті чи інші пільги. У нашому суспільстві є різні пільгові категорії, які мають право на різні види пільг. Якщо їх всіх систематизувати і потім ці монетизувати пільги, тобто сплачувати у грошовій формі, то після цього можна буде сказати, що гроші, виплачені людині, вона може використовувати, як вважає за потрібне, але при цьому платить за послуги на рівні з іншими”, – сказав він в ході зустрічі з представниками регіональних ЗМІ в Києві.

Міністр зазначив, що в разі пільг на проїзд в транспорті мешканці міст мають більше можливостей ними скористатися порівняно з мешканцями сіл. Монетизація пільг ж дозволить мешканцям сіл отримати компенсацію за невикористані пільги.

Із 1 липня у Львівській області буде запущено експеримент із монетизації пільг, а вже з 2018 року, за наслідками цього експерименту, планується проведення повної монетизації пільг по всій країні.

«Держава за весь час взяла на себе надмірні зобов’язання. Тому ми бачимо єдиний вихід із цієї ситуації – монетизація, тобто грошова компенсація кожному пільговику замість надання пільг у натуральному вигляді», – зазначив міністр.

Можливі й певні ризики для найменш захищених верств населення.Очевидно, пільговим категоріям громадян будуть компенсувати певну кількість поїздок на місяць, і питання стоїть в тому, якою саме буде ця кількість. Приміром, уже зараз деякі пільговики побоюються, що їм компенсують, скажімо, 20 поїздок на місяць, тоді як їздити насправді необхідно більше. Тобто за «понаднормові» поїздки доведеться доплачувати, а отже, люди опиняться «у мінусі».

«Транспорт – це взагалі парафія місцевих органів влади. Це питання має вирішуватися індивідуально для кожного міста, залежно від того, які в нього є ресурси і який транспорт потрібен. Наприклад, ситуація у Кривому Розі, протяжність якого понад 100 км, і ситуація у Львові чи в Червонограді може дещо відрізнятися.

Але треба все ж таки розуміти, що соціальну щедрість може собі дозволити тільки багата країна або багате місто. Україна бідна країна, і міста в ній, зазвичай, бідні. Тому вони мають насамперед думати про те, як стати багатими, як заробити гроші і, відповідно, наявні ресурси грамотно й обережно витрачати. Тому логічно було б виходити з того, що така допомога має надаватися зовсім незахищеним прошаркам населенням, а всі інші, можливо, мають доплачувати за якісь додаткові поїздки», – зазначає Павло Кухта.

З іншого боку, монетизація пільг на проїзд може бути вигідною для мешканців сільської місцевості, які громадським транспортом не користуються або користуються дуже мало. Тоді вони зможуть використати ці кошти на інші цілі.

«Пенсіонер, ветеран чи інвалід, який проживає у селі, має номінальну можливість їхати безкоштовно у міському транспорті, але для нього ця послуга фактично неактуальна. Йому краще отримувати певні кошти і ними розпоряджатися на всій розсуд, у залежності від структури своїх витрат. Тому, звичайно, для споживачів це набагато зручніше, але це додаткове навантаження на державний і місцеві бюджети. З цим якраз і можуть бути проблеми», – зазначив голова Комітету економістів України Андрій Новак

Варто зазначити, що за наявною інформацією, експеримент на Львівщині стосуватиметься насамперед пільг на проїзд у громадському транспорті. Наразі у Львівській облдержадміністрації не називають конкретних цифр – кажуть, іде процес узгодження з Міністерством соціальної політики, після чого буде оприлюднена вся інформація.

-повідомляє ZIK

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.