“Львіввугілля” планує заплатити понад 13 млн. грн. за логістичні послуги

Дата: 14.03.2018

ДП «Львіввугілля» опублікувало низку повідомлень про наміри підписання договорів на послуги з перевезення вантажів вартістю понад 13 млн грн. Про це стало відомо з системи електронних закупівель Prozorro, повідомляють Наші Гроші. Львів.

Загалом планують укласти 16 договорів на загальну суму 13,4 млн грн. Серед них сім договорів на майже 5 млн грн планують підписати з підприємцем Михайлом Терехом, який заново зареєструвався ФОПом 26 січня цього року. У випадку підписання, згідно з YouControl, це будуть перші угоди підприємця з державними установами.

Михайло Терех в листопаді 2014 року був засуджений за статтею 369-2 КК України (зловживання впливом). Раніше Михайло Терех був заступником директора з постачання ВП «Шахта «Зарічна» ДП «Львіввугілля». Терех пропонував директору та власнику ТОВ ВП «ЗВЗ» свою допомогу у сприянні відвантаження ДП «Львіввугілля» на «ЗВЗ» значної кількості вугілля з усіма необхідними документами. За це Терех просив 34 тис. грн. За вироком його визнали винним і призначили 13,6 тис. грн штрафу.

Угоду мали провести через батька засудженого, приватного підприємця Василя Тереха, який у березні 2017 року теж підписав 13 договорів з «Львіввугілля» на послуги з перевезення працівників.

Крім Тереха, угоди планують укласти з ТОВ «Енергопромхолдинг» Михайла Паберівського (1 договір на 1,3 млн грн) та приватними підприємцями Романюком Богданом і Петром Танчиним (5,1 та 0,49 млн грн відповідно).

Михайло Паберівський був представником ТОВ ВП «ЗВЗ». У 2013 році фірма постачала неякісне вугілля відділу освіти Жовківської РДА та розіграла з близькими компаніями семимільйонний тендер від Департаменту ЖКГ Львівської облдержадміністрації. Згодом АМКУ виніс рішення про спотворення торгів та оштрафував фірму на 136 тис. грн.

Також фірма уклала договір з Західним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням Міністерства оборони на закупівлю вугілля вартістю понад 20 млн грн. Воно вже традиційно виявилось неякісним і завдало збитків військовим на понад 9 млн грн. Суд за це призначив директору фірми два роки умовного терміну та 225 тис. грн штрафу, але угода залишилась чинною.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.